Sorum var Kızlar biraz uzun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar biraz uzun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,607 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz uzun
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Fikrimi söylemek gerkirse kabul etme sonra sorunlar çıkıyor kayınvaliden kayın pederin nasillar sana karşı özellikle kaynanan kuzum illaki herşeye karışır aynı evin içinde sende bundan rahatsız olacaksın yapabilecekmisin
Katılıyorum aşkımaa❤️❤️😚😚

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin çok canım sıkıldı bir durmak istemiyorum kiraya çıksak kiralar çok pahalı depozito taşınma masrafı falan da sıkıntı bize kendi evlerini verip bizim 1+1 e geçeceklermiş ama ne yapayım bilmiyorum
Şahsen ben olsam kabul etmem sonra o 6 ay olur size 12 ay bu böyle devam eder hele de eşin o evin rahatlığına alışırsa asla çıkmaz istemez bence başka bir eve çıkın eviniz olana kadar .

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin çok canım sıkıldı bir durmak istemiyorum kiraya çıksak kiralar çok pahalı depozito taşınma masrafı falan da sıkıntı bize kendi evlerini verip bizim 1+1 e geçeceklermiş ama ne yapayım bilmiyorum
Sana söyleyeceğim tek şey asla kabul etme eşin rahata alışabilir kalırsınız onlarla bu benim fikrim çok pişman olursun kaynananla kayınbabanla nasılsın bilmiyorum ama rahat edemezsin ayrı oturmaya alışmışsın bide ćok zor gelir ben kendim bunları yaşadım kısa bir süre o yüzden sòylüyorum

Sana söyleyeceğim tek şey asla kabul etme eşin rahata alışabilir kalırsınız onlarla bu benim fikrim çok pişman olursun kaynananla kayınbabanla nasılsın bilmiyorum ama rahat edemezsin ayrı oturmaya alışmışsın bide ćok zor gelir ben kendim bunları yaşadım kısa bir süre o yüzden sòylüyorum
Kayınpederim anlayışıdır kayınvalidemde bir çok insana göre öyle diyebilirim ama bizim kenarda 1+1 ev var biz aldık onlar 7 ay sonra o eve geçecekler biz onların evinde kalacağız ve 1+1in borcu bittiğinde iki ev birleştirilip satılıp 2+1 e çıkacak iki tarafta şuan düşünce bu yönde eşyalarınızı hepsi onların odalarında paketli halde olacak ece yerleşmeyeceğiz yani yanım kalıcı değiliz yanlarında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsen ben olsam kabul etmem sonra o 6 ay olur size 12 ay bu böyle devam eder hele de eşin o evin rahatlığına alışırsa asla çıkmaz istemez bence başka bir eve çıkın eviniz olana kadar .
Ayşenurcum biz onların evinde kalacağız kayınvalidemler gidecek 7nay sonra 1 +1 aldığımız eve onlar raşınacaklar kendi evlerinden biz kalacağız eşyalarınız paketli odalarında duracak hiçbiri açılmayacak bir durmayacağız sonsuza kadar yani bu durumda ne yaparsın sen mesela gerçekten şuan fikre ihtiyacım var

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kayınpederim anlayışıdır kayınvalidemde bir çok insana göre öyle diyebilirim ama bizim kenarda 1+1 ev var biz aldık onlar 7 ay sonra o eve geçecekler biz onların evinde kalacağız ve 1+1in borcu bittiğinde iki ev birleştirilip satılıp 2+1 e çıkacak iki tarafta şuan düşünce bu yönde eşyalarınızı hepsi onların odalarında paketli halde olacak ece yerleşmeyeceğiz yani yanım kalıcı değiliz yanlarında
Sözünde duran insanlarsa birşey diyemem canım senin kararın tabikide

Eşim zor durumda ise mecbur kabul edecektim heralde 🥴🙄 Allah yardımcın olsun inşallah eşin peki o ne diyo bu konuda
O da bana diyor ki 7 ay sabredeceksin sonra gidecekler ev bize kalacak dedi sonradan da ili ev birleştieilo satılacak herkes 2 +1 e geçecek inşaAllah düşünce bu yönde işte canım

Sözünde duran insanlarsa birşey diyemem canım senin kararın tabikide
Hmm anladım canım

Kuzum.be. Kayinvalidemle.kaliyom yani o ne dese o onun evi ya hiç güzel değil.sunu yap bunu yap bunu böyle yap şunu yanlış yaptın vs vs bitmez amasabrede eksen eşinle zor durumdaysa kalabilirsin ben 2 yıl bişey oldu kaynanamla geçinip gidiyom.ne yapıyım dediğin gibi kiralar ucuyuor masraf bitmiyor helecocuk varsacanim rabbim yardimciniz olsun
Amin rabbim cümlemizin yardımcısı olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ayşenurcum biz onların evinde kalacağız kayınvalidemler gidecek 7nay sonra 1 +1 aldığımız eve onlar raşınacaklar kendi evlerinden biz kalacağız eşyalarınız paketli odalarında duracak hiçbiri açılmayacak bir durmayacağız sonsuza kadar yani bu durumda ne yaparsın sen mesela gerçekten şuan fikre ihtiyacım var
İşte onun içim diyorum balım ben olsam asla kabuk etmem çünkü insanların Şuan dediği ile yarın dediği bir olmuyor ? Belki Şuan sadece köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek oluyor ? Belki torunları ile aynı evde olmaktan mutluluk duyup ya oğlum hep beraber kalalım dilekler yada eşin o rahatlığa alışıp ya baba gitmeyin bunca ay beraber durduk derse ne yapacaksın tedbirini önceden al derim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
O da bana diyor ki 7 ay sabredeceksin sonra gidecekler ev bize kalacak dedi sonradan da ili ev birleştieilo satılacak herkes 2 +1 e geçecek inşaAllah düşünce bu yönde işte canım

Hmm anladım canım

Amin rabbim cümlemizin yardımcısı olsun canım
Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar