Sorum var Kızlar biraz uzun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar biraz uzun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,610 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz uzun
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin inşallah
Amin kuzum cümlemizin inşaAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte onun içim diyorum balım ben olsam asla kabuk etmem çünkü insanların Şuan dediği ile yarın dediği bir olmuyor ? Belki Şuan sadece köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek oluyor ? Belki torunları ile aynı evde olmaktan mutluluk duyup ya oğlum hep beraber kalalım dilekler yada eşin o rahatlığa alışıp ya baba gitmeyin bunca ay beraber durduk derse ne yapacaksın tedbirini önceden al derim
Vallahi hiç nilmiyorum inan ev sahibini de Allah bildiği gibi yapsın insan 6 7 ay daha beklemez mi ya sıkıştırıp sıkıştırıp duruyor gerçekten bide bize de direk söylemiyor bunca lafı başkalarıyla haber yollanıyor kafasız gerçekten kış günü 1 buçuk yaşında bebekle beni kayınvalidemlete gitmek zorunda bırakıyor Allahım sorsun hesabını gerçekten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hanımlar bizim ev sahibiyle başımız dertte biz 1+1 ev almıştık bunuaz inşaatı bitecekti ve kiraya verip başka eve geçecektik ev sahibi çık dediği için yatırımlıı aldık o evi her neyse şimdilerde iyice sıkıştırıyor 1 ayınız var çıkın bilmem ne diye kayınpederiimde bize bişey teklif etti dedi ki şimdi o evin borcunu ödemek için araba satılmasın kira taşınma derdimiz olmasın diye bizim yanımıza taşının bir oturalım 1 +1evin yapımı bitince biz oraya geçeriz siz bizim evde durursunuz diyor kabul edeyim mi etmeyeyim mi bilemiyorum bir durmak istemiyorum bir duracağım süre 6 ay falan ne yapayım bana akıl verin çok canım sıkıldı bir durmak istemiyorum kiraya çıksak kiralar çok pahalı depozito taşınma masrafı falan da sıkıntı bize kendi evlerini verip bizim 1+1 e geçeceklermiş ama ne yapayım bilmiyorum
Merhaba canım beraber oturmanın bir çok iyi yönü var bir de çok kötü yanı örneğin onlara göre yaşayacaksın sabah belli saatte kalacaksın özel hayat bunu yazdığım için kusura bakma o sıfır olacak kadar az hayatın komple değişecek onlar size siz onlara alışacaksnz belki eşin ayrılmak istemyck bana düğün olsun ev yaparız dediler ne ev ne bir şey kiraya çıkın dediler eşim dışarı da çalıştığı için yok ddi 8 sene olacak evleneli şu zamana ev bu zamana ev derken seneler geçti deprem de ayrı yaşıyorduk şimdi bir aradayz eşim ev yaptırdı bitti sayılır kaynanamlr da bizimle gelecekler TOKİ ev yapınca gidecekler oda üç seneyi rahat bulur deprem olalı bir sens olacak daha 17 evin temeli yapıldı 470 tane ev yapılacak ha ben hiç eşyalarımı kullanamadim şimdi her biri bir çadırda deprem bölgesi ev yok bir şey yok üzücü çok üzülüyorum şimdi birlikte oturmak istemiyorum ama mecburum kaç gündür canım sıkkın moralim bozuk senin postta benim hayatım şuan aynı derecede gibi olduğu için yazmak istedim hayat zor birlikte yaşamakta zor belki 6 ay uzar belki eşin hep böyle yaşayalım der benimki asla anne babasından ayrılmaz asla sorana ne zaman gitmek isterlerse o zaman giderler diyo yine bir şey farketmeyecek ki ben istediğim şekilde yaşamayadktan sonra 🥺 kaç gündür aşırı moralim bozuk 0 resmen yaa hayırlısı olsun

Merhaba canım beraber oturmanın bir çok iyi yönü var bir de çok kötü yanı örneğin onlara göre yaşayacaksın sabah belli saatte kalacaksın özel hayat bunu yazdığım için kusura bakma o sıfır olacak kadar az hayatın komple değişecek onlar size siz onlara alışacaksnz belki eşin ayrılmak istemyck bana düğün olsun ev yaparız dediler ne ev ne bir şey kiraya çıkın dediler eşim dışarı da çalıştığı için yok ddi 8 sene olacak evleneli şu zamana ev bu zamana ev derken seneler geçti deprem de ayrı yaşıyorduk şimdi bir aradayz eşim ev yaptırdı bitti sayılır kaynanamlr da bizimle gelecekler TOKİ ev yapınca gidecekler oda üç seneyi rahat bulur deprem olalı bir sens olacak daha 17 evin temeli yapıldı 470 tane ev yapılacak ha ben hiç eşyalarımı kullanamadim şimdi her biri bir çadırda deprem bölgesi ev yok bir şey yok üzücü çok üzülüyorum şimdi birlikte oturmak istemiyorum ama mecburum kaç gündür canım sıkkın moralim bozuk senin postta benim hayatım şuan aynı derecede gibi olduğu için yazmak istedim hayat zor birlikte yaşamakta zor belki 6 ay uzar belki eşin hep böyle yaşayalım der benimki asla anne babasından ayrılmaz asla sorana ne zaman gitmek isterlerse o zaman giderler diyo yine bir şey farketmeyecek ki ben istediğim şekilde yaşamayadktan sonra 🥺 kaç gündür aşırı moralim bozuk 0 resmen yaa hayırlısı olsun
Ama kuzum sen bunu eşinle paylaş sizin huzurunuz kusura bakmasınlar anne babasından da daha önce geliyor öncelik caminin içidir het zaman caminin içi de eş ve çocuklardır senin huzurunu bozan şeyi aranızda konuşun inşaAllah senin için de herşey gönlünce olur

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ama kuzum sen bunu eşinle paylaş sizin huzurunuz kusura bakmasınlar anne babasından da daha önce geliyor öncelik caminin içidir het zaman caminin içi de eş ve çocuklardır senin huzurunu bozan şeyi aranızda konuşun inşaAllah senin için de herşey gönlünce olur
Sağolasın canım arkadaşım ya Malatya merkezde ki ev sağlam şükür eşyalı dayalı döşeli ben korkuyorum gitmiyorum.diye gitmediler her şeyi de söylediler su donar gider donar konteyner de diye ee gidin kalın orada şmdi de gitmiyorlar iki güne hep beraber eve geçeceğiz ay çok bunaldım vAlla sinirlerim aşırı derecede bozuk bir şey de diyemiyorsun ailesi bana karşı hiç bir kötü sözleri olmdi benim de ama.evim var şükür bırakın benim düzenim olsun ya çok zor birlikte yaşamak Allah herkesin yardımcısı olsun sende iyi düşün taşın canım zor ama karar vermelisin aman kendi hayatımızı bile dinlediğimiz gibi yaşıyamyrz ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Böyle yaşamak zorunda değilsin ki kuzum . Eşinle açık açık konuş bu sadece eşinin alabileceği bir karar değil ki . O evde ailesi ile beraber gün boyu duracak kişi sensin eşin değil ? O ailesine ayak uydurur ama sen uyduramazsın uydurmak zorunda da değilsin hoş dinimizde eşinimizin anne ve babasına bakmak gibi bir zorunluluğumuzda yok

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
O da bana diyor ki 7 ay sabredeceksin sonra gidecekler ev bize kalacak dedi sonradan da ili ev birleştieilo satılacak herkes 2 +1 e geçecek inşaAllah düşünce bu yönde işte canım

Hmm anladım canım

Amin rabbim cümlemizin yardımcısı olsun canım
O zaman mecbur kabul edeceksin canım geçici bi durum sonucta artık katlanacaksin bi süreliğine 😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle yokta kız şunu şuraya koymuşlar olmms diyorum of sende hiç bir şey o beğenmiyorsun diyorlar ev benim ya hani benim ama benden çok herşeye onlar karar veriyorlar sinir bozucu hemde çok gerçekten beni az çok tanıyorsunuz nasıl biriyim ama buaralr sinir krizlerindeym herşeye karışıyorlar yaa bana annem düğün hediyesi TV aldı o odamda yıllardan beri ee salona kur bizimki bozuluyor eenne yapayım akşam oldu mu ben kendi tarafıma geçiyorum misafir olmzsa yanlarına gitmym tvmi açıp izliyorum yerini prizini hep koydurduk anlamıyorlar ya hiç bir şey yok dedim daha salona koyalım diyorlar
Böyle yaşamak zorunda değilsin ki kuzum . Eşinle açık açık konuş bu sadece eşinin alabileceği bir karar değil ki . O evde ailesi ile beraber gün boyu duracak kişi sensin eşin değil ? O ailesine ayak uydurur ama sen uyduramazsın uydurmak zorunda da değilsin hoş dinimizde eşinimizin anne ve babasına bakmak gibi bir zorunluluğumuzda yok

Çok moralim bozuk ya çok anlatamam çokta üzgünüm eşimde 5 güne ise gidecek evin işi bitse gider malatya'daki evde kalırız diolr keşke hep gitseler hep TOKİ evleri bitene kadar ohooo 🥺 ya aslında çok iyiler ama bu ev işinde her halta kızıyorlar dayanamıyorum vAlla artık illa bizim halıyı fln ser diyorlar benim esylarim annemlrin orada yıllardr ve şuan çadırda olduğu için kötü oluyor ben ne yapayım haksızlık mı yapıyorum bilemiyorum ya ama çok üzgünüm evim olduğuna hiçte mutlu değilim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle yokta kız şunu şuraya koymuşlar olmms diyorum of sende hiç bir şey o beğenmiyorsun diyorlar ev benim ya hani benim ama benden çok herşeye onlar karar veriyorlar sinir bozucu hemde çok gerçekten beni az çok tanıyorsunuz nasıl biriyim ama buaralr sinir krizlerindeym herşeye karışıyorlar yaa bana annem düğün hediyesi TV aldı o odamda yıllardan beri ee salona kur bizimki bozuluyor eenne yapayım akşam oldu mu ben kendi tarafıma geçiyorum misafir olmzsa yanlarına gitmym tvmi açıp izliyorum yerini prizini hep koydurduk anlamıyorlar ya hiç bir şey yok dedim daha salona koyalım diyorlar

Çok moralim bozuk ya çok anlatamam çokta üzgünüm eşimde 5 güne ise gidecek evin işi bitse gider malatya'daki evde kalırız diolr keşke hep gitseler hep TOKİ evleri bitene kadar ohooo 🥺 ya aslında çok iyiler ama bu ev işinde her halta kızıyorlar dayanamıyorum vAlla artık illa bizim halıyı fln ser diyorlar benim esylarim annemlrin orada yıllardr ve şuan çadırda olduğu için kötü oluyor ben ne yapayım haksızlık mı yapıyorum bilemiyorum ya ama çok üzgünüm evim olduğuna hiçte mutlu değilim
Aşkım kaynım evelenecek demi onların yanında kalsınlar niye temelli senin yanindami kalacaklar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Canım sen onlarla mi yaşıyorsun tam olarak anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.