Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,363 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkocağından prezervestif isteyen varmı yada kullanan gerçekten veriyorlar mı?
Canım benim ilk dogumum da sağlık ocağına da ki hemşirem sormuştu nasıl korunuyorsun przfatif le dedim oda çıkarıp verdi bana her gittiğim de isteyince veriyordu ama iki bir buçuk yıldır vermiyorlar eşimde mecbur alıyor utanma canim bi kere isteyince artık utanmasın 😊

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Veriyorlar cnm kılıf alabilir miyim diyeceksin onlarda verecek 🤭😉
Ayy çok utanırım valla pazartesi günü gideyim bakalım
Veriyolar canım ben doğum yaptığım ilk zamnlar hemşire her gittiğimde soruyordu veriyimmi diye ama ben hiç almadım eğer bu ikincide doğumdan sonra veriyimmi diye sorarsa almayı düşünyrm ama utancımdan ver diyebilirmiyim bilmiyorum 😂😂😂
Bana sorsa ver dicem ama sormuyo cnm ben nasıl söylücem bakalım
Neden sağlık ocağı ki eczaneden niye almıyorsunuz 😅
Kuzum hep marketten alıyorduk ama o bile pahalandı somra sağlıkocağında bedava veriyorlarmış
Canım benim ilk dogumum da sağlık ocağına da ki hemşirem sormuştu nasıl korunuyorsun przfatif le dedim oda çıkarıp verdi bana her gittiğim de isteyince veriyordu ama iki bir buçuk yıldır vermiyorlar eşimde mecbur alıyor utanma canim bi kere isteyince artık utanmasın 😊
İnşallah utanmadan söylerim cnm valla herşey çok pahalı alınacak gibi değil
Canım ben geçen rota aşısı yaptırdığımız sordum 2 senedir ne hap ne iğne ne prezervatif gelmiyor devlet göndermiyor dedi ama belki senin olduğun yerde vardır
Bakalım sorucam cnm utanıyorum ama yapçak bişey de yok herşey çok pahalı

Ayy çok utanırım valla pazartesi günü gideyim bakalım
Bana sorsa ver dicem ama sormuyo cnm ben nasıl söylücem bakalım
Kuzum hep marketten alıyorduk ama o bile pahalandı somra sağlıkocağında bedava veriyorlarmış
İnşallah utanmadan söylerim cnm valla herşey çok pahalı alınacak gibi değil
Bakalım sorucam cnm utanıyorum ama yapçak bişey de yok herşey çok pahalı
Utanma canım utanirsan de ki korunmak için ne kullanılıyor de bilmezmis gibi oda isimlerini söyleyince işte 😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ne diycem ebeye siz nasıl istediniz valla çok utanıyom
Kondom alabilirmiyim dedim kac tane diye sordu ne biliyim kac tane veriyosunuz dedim 12 dedi verdi bitince yine gelirsin dedi iki uc kere gittim sonra spral taktirdim bir yilda iki kez kaydı daha sonra esim marketten aliyordu kendine sağlık ocağında kiler rahatsiz ediyormus en son iki yildirda geri çekme yöntemi ile korunuyorduk oda elimizde patladı ikinciye hamileyim şimdi 32 haftalık 🤗

Kondom alabilirmiyim dedim kac tane diye sordu ne biliyim kac tane veriyosunuz dedim 12 dedi verdi bitince yine gelirsin dedi iki uc kere gittim sonra spral taktirdim bir yilda iki kez kaydı daha sonra esim marketten aliyordu kendine sağlık ocağında kiler rahatsiz ediyormus en son iki yildirda geri çekme yöntemi ile korunuyorduk oda elimizde patladı ikinciye hamileyim şimdi 32 haftalık 🤗
Canım hangi marka kullaniyordun ok mu🤭

Tüm sayfalar yüklendi.