Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,358 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz özel olucak ama kusura bakmayın🙈🙈🙈
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
Ok Zero kullanıyorduk
Koruyor mu canım peki yani delik yırtık felan cikmiyor dimi benim aklım çıkıyor aylık iğne yaptirmistim o da aşırı kanama yapınca bırakmak zorunda kaldım şimdi ok aldım umarım iyidir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacım ben hiç bilmiyorum dün diyorum Allahın cezası git eczaden al bana diyor o nasıl kullanılır bilmiyorum hiç kullanmadım dedim tövbe yarabbim git internette bak olmadı balon yap patlat😂😂😂😂
Allah seni napmasin 😅😅

Sybm

Guest
rank
A
Koruyor mu canım peki yani delik yırtık felan cikmiyor dimi benim aklım çıkıyor aylık iğne yaptirmistim o da aşırı kanama yapınca bırakmak zorunda kaldım şimdi ok aldım umarım iyidir

Allah seni napmasin 😅😅
Ayyy ne günlere kaldım

Allah seni napmasin 😅😅
Bacım 37 yaşında bilmiyorum diyor o nasıl kullanılır

Allah seni napmasin 😅😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
mu canım peki yani delik yırtık felan cikmiyor dimi benim aklım çıkıyor aylık iğne yaptirmistim o da aşırı kanama yapınca bırakmak zorunda kaldım şimdi ok aldım umarım iyidir

Allah seni napmasin 😅😅
Spralden sonra en güvenli korunma yolu o canim takarken tirnak la deilde parmak icleriyle takildimi delik olmaz bazen uzun tirnak yirtabilir

A

Ayyy ne günlere kaldım

Daha önce hiç kullanmadiniz mi canım 😊ben ilk evlendigimde 3 ay kullandık ama o zaman hamilelik korkum yoktu hamilede kalsam sıkıntı değildi şimdi ödüm kopuyor hamile kalivercem diye

Spralden sonra en güvenli korunma yolu o canim takarken tirnak la deilde parmak icleriyle takildimi delik olmaz bazen uzun tirnak yirtabilir
Anladım canım teşekkürler bende onunla korunmayı düşünüyorum yırtık felan olursa sonrasında anlarız zaten hemen bı ertesi gün hapı atarım diye düşünüyorum 😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım teşekkürler bende onunla korunmayı düşünüyorum yırtık felan olursa sonrasında anlarız zaten hemen bı ertesi gün hapı atarım diye düşünüyorum 😊
Veren Allah veriyor her türlü geri çekme yöntemi ile korunmada 🤣 benim basim yandı senin basin yanmasin 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.