Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum olca için hiç bisey bilmiyorum desem yeridir normal doğum olxak Allah nasip ederse 38 günüm kaldı ve doğumun geldini nasıl anlicam bilmiyorum doğum anı geldimi nasıl oluyo nişan denen şey nasıl oluyo bilmiyorum beni biraz anlatıp yardımcı olurmusunuz rica etsem 🙃🙂

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Anlarsın cnm öle sancı giriyo belden kasıklara dogru 10 dk ya bir sonra 5 dkya bi sonra 2 dkda bir ki anlamaman mümkün değil. Sonra bi bakmıssın dogmus allahın izniyle kucagına vermişler 🤗🤗

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum olca için hiç bisey bilmiyorum desem yeridir normal doğum olxak Allah nasip ederse 38 günüm kaldı ve doğumun geldini nasıl anlicam bilmiyorum doğum anı geldimi nasıl oluyo nişan denen şey nasıl oluyo bilmiyorum beni biraz anlatıp yardımcı olurmusunuz rica etsem 🙃🙂
Kuzum normal dogum bilmem ben sezeryan oldum 36 gün sonra yine sezeryan olacam a a Allahım seni bir avazda kurtarsın sağlıkla mutlulukla al k5cagına cnm

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm hakkına hayırlısı bn ilk oğlumda sezeryan oldum normal.digum.yapamadim.yani hiç şimdi yine sezeryan olacam Allah'in izniyle ama sancidan anliyosun normalmfogumun başladığını eltimden gördüm duramicak şekilde sancı oluyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
12 qün önce doqum yaptım kuşum oturuyordum aqrim yoktu snra lawboya qittim qünlük pedim kahwerenqi akıntıyla dolmustu lawabomu yaptıktan hemen snra adet sancısı qirdi snra nisanim qelmeye dewam etti. Duş aldım sıcak suyla hastaneye qittim 4bucuk cm acilmam warmis. 10 dk yada 5 dk qelen bi aqri deqildi benimki sürekli olan adet sancısı çektim hersey toplasan 4 saat sürdü

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
İçimde bi korku var cnm ya biri normal doğum zor oluyo biri sezeryan zor oluyo diyolar insanı korkutuyolar
Normali en güzel i herseyin organiği güzel madem dogumunda normal olanı güzeldir. Kendi sancınla olur suni sancı kullanmazlarsa tabi bu senin acılmana baglı kolay olur. Suni sancı biraz sıkıntılı oluyo. Ama acılmanın artması için heraketler var mesela hiç oturma hareket halşnde ol merdiven cık tuvalete oturur pızisyomda egilip kalmaya calıs alaturka tuvalete otur ve çişini bi yap bi tut ben bunların faydasını cok gördüm ama keşke ilk hamilelikte de yapsaymısım o biraz zor oldu acılmam olmadı mesela. Ama korkma normal yapmaya calıs bi sıkıntı olmazsa tabi insaallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Simdi canim öncelikle sağlıkla kavus inşallah bebegine her doğum aynı baslamaz ki benim ilkim mesala filmlerdeki gibi bir anda suyum geldi sanki kovayla döktüler sancı yok afedersin ben idrarımı yapiyom sandım tutmaya calisiyom baktım tutamiyom anladım ki su yarım saat sonra sancı gelmeye başladı düzenli aralıklarla tabi güzel bir kivrandiran bir sancı ikinci de iki gün yuruyemedim sanki bebek bacak aramda adım atamıyorum kontrole gittim üç cm açılma vardı suni verdiler üçüncüde nasıl başlar bilemem bu arada bu Nişan olayını ilk ben burda duydum valla hiç görmedim öyle birşey diyeceğim o ki hiç merak etme doğumsa anliyon zaten ☺️ anlamaman mümkün değil

Almira

Kayıtlı Üye
rank

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Normali en güzel i herseyin organiği güzel madem dogumunda normal olanı güzeldir. Kendi sancınla olur suni sancı kullanmazlarsa tabi bu senin acılmana baglı kolay olur. Suni sancı biraz sıkıntılı oluyo. Ama acılmanın artması için heraketler var mesela hiç oturma hareket halşnde ol merdiven cık tuvalete oturur pızisyomda egilip kalmaya calıs alaturka tuvalete otur ve çişini bi yap bi tut ben bunların faydasını cok gördüm ama keşke ilk hamilelikte de yapsaymısım o biraz zor oldu acılmam olmadı mesela. Ama korkma normal yapmaya calıs bi sıkıntı olmazsa tabi insaallah
Birinci zordu tecrübesizdim ıkınamadım suni verdiler ikinci yi 2 saatte dogurdum yine suni verdiler ama cok cekmedim sancı üçüncüde nasıl oldu hiç anlamadım sancım basladı 3 saat ewde cektim adet sancısı gibiydi sonra sncıkar sıklaştı hastaneye gittim direk doguma aldılar dikişle beraber 15 dkyı gecmedi cıktım odaya ☺️rabbim sana da böle kolay dogumlar saglıklı hayırlı evlatkar versin cnm. Ama mümkün oldugunca ewde cekmeye calıs sancını 5 dk ya bi sancı olursa dk tut o zaman gidersintabi kanaman falan olursa git ewde bekleme. Erken gidersen suni veriyolar hemen acılsın die o kuduruyor 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar