Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,349 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biraz sohbete ne dersiniz😅
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Birinci zordu tecrübesizdim ıkınamadım suni verdiler ikinci yi 2 saatte dogurdum yine suni verdiler ama cok cekmedim sancı üçüncüde nasıl oldu hiç anlamadım sancım basladı 3 saat ewde cektim adet sancısı gibiydi sonra sncıkar sıklaştı hastaneye gittim direk doguma aldılar dikişle beraber 15 dkyı gecmedi cıktım odaya ☺️rabbim sana da böle kolay dogumlar saglıklı hayırlı evlatkar versin cnm. Ama mümkün oldugunca ewde cekmeye calıs sancını 5 dk ya bi sancı olursa dk tut o zaman gidersintabi kanaman falan olursa git ewde bekleme. Erken gidersen suni veriyolar hemen acılsın die o kuduruyor 🙄
Ne güzel anlattın bir an normale heveslendim 😀😀 bakalım bize hangisi nasıl nasip olacak

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum olca için hiç bisey bilmiyorum desem yeridir normal doğum olxak Allah nasip ederse 38 günüm kaldı ve doğumun geldini nasıl anlicam bilmiyorum doğum anı geldimi nasıl oluyo nişan denen şey nasıl oluyo bilmiyorum beni biraz anlatıp yardımcı olurmusunuz rica etsem 🙃🙂
Canım benim de 38 günüm kaldı aynıyız demek🥰

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de 38 günüm kaldı aynıyız çok

Canım benim de 38 günüm kaldı aynıyız demek🥰
Ay çok sevindim valla cnm aynı gün olmamıza senin nazil gidiyo bu haftalarda hamilelik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birinci zordu tecrübesizdim ıkınamadım suni verdiler ikinci yi 2 saatte dogurdum yine suni verdiler ama cok cekmedim sancı üçüncüde nasıl oldu hiç anlamadım sancım basladı 3 saat ewde cektim adet sancısı gibiydi sonra sncıkar sıklaştı hastaneye gittim direk doguma aldılar dikişle beraber 15 dkyı gecmedi cıktım odaya ☺️rabbim sana da böle kolay dogumlar saglıklı hayırlı evlatkar versin cnm. Ama mümkün oldugunca ewde cekmeye calıs sancını 5 dk ya bi sancı olursa dk tut o zaman gidersintabi kanaman falan olursa git ewde bekleme. Erken gidersen suni veriyolar hemen acılsın die o kuduruyor 🙄
Bende ıkınamam diye korkuyorum cnm inşallah ben de hemen doğurum cnm ya allahım herkese yardım etsin

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok sevindim valla cnm aynı gün olmamıza senin nazil gidiyo bu haftalarda hamilelik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Benim iyi gidiyor canm cok sukur Bi sıkıntımız yok bakalım 2.gebeliğim 7 yasında oğlum var buda kız bakalım🥰 doktor daha gun vermedi bana büyük ihtimal aralıgın son haftaları olacak ilk dogumum normal olmustu doktorum buna da normal olacak hic merak etme falan diyor ama hayırlısı bakalım🤲🥰 senin nasıl gidiyor canım gun verdi mi sana doktor

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Benim iyi gidiyor canm cok sukur Bi sıkıntımız yok bakalım 2.gebeliğim 7 yasında oğlum var buda kız bakalım🥰 doktor daha gun vermedi bana büyük ihtimal aralıgın son haftaları olacak ilk dogumum normal olmustu doktorum buna da normal olacak hic merak etme falan diyor ama hayırlısı bakalım🤲🥰 senin nasıl gidiyor canım gun verdi mi sana doktor
31 aralıkta doğumun dedi ya bakalım hayırlısı cnm benimde kızım olcak Allah nasip ederse 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.