Sorum var Kızlar birşey sormak istiyorum...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda011 tarafından oluşturulan Kızlar birşey sormak istiyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar birşey sormak istiyorum...
Konbuyu başlatan Seda011
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Gunaydin bacim, iyi diyelim iyi olalim ☺️ dun gezmelerdeydim bugun nereye gitsem diye dusunuyorum, havada kapali 🙄🤔

Sen nasilsin bacim? 😍
Ohhh ne güzel vallha bugun burasi acik ve iyi gibi bende evdeyim birtanem ayni sabah paşayı okula gönderdim bi cay yaptim cay ictim simdi laren uyanmadan temizlige baslicam 🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynı bazen sabah bazende akşamları dönüyor mu ne yapıyor bilmiyorum ama bi yere toplandığını hissediyorum o kısımda sertlik oluyor
Aynen kuzum benim kizimda cok toplanıyordu heleki yolda yürürken beni resmen kitliyordu ve ayaklarini kemiklerime dayadigi hissedebiliyordum ☺☺☺

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh ne güzel vallha bugun burasi acik ve iyi gibi bende evdeyim birtanem ayni sabah paşayı okula gönderdim bi cay yaptim cay ictim simdi laren uyanmadan temizlige baslicam 🥰
Ohhh afiyet olsun ☺️ ben daha kahvalti yapamadim, ufaklik uyaninca temizlik yapabiliyorum ben, ufacik sese uyaniyor sipa 🙄
Sana kolay gelsin bacim 💐

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum benim kizimda cok toplanıyordu heleki yolda yürürken beni resmen kitliyordu ve ayaklarini kemiklerime dayadigi hissedebiliyordum ☺☺☺
Yaa ben bunu normal zannediyordum, doktora gidince gayri ihtiyari soyledim nasilsa, bir de ogrendik ki dogumum baslamis, o sertlesmeler kasilmaymis. O yuzden artik kimseye sertlesme olunca normal diyemiyorum gözüm korktugu icin. Ne olursa olsun sertlesme durumunu doktora soylemek gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.