Kızlar bişey sorabilir miyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kızlar bişey sorabilir miyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bişey sorabilir miyim 😔
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir ada'm

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı kuzim
İnşallah ❤️❤️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkili tarama testini yaptırdım bir sorun ciksa ne yapardim bilmiyorum ama sukur ki bir sorun cikmadi cinsiyeti konusuna gelince 17 haftadan beri kiza benziyor diyorlar detaylı ultrason da bile kendini göstermedi 26 haftalık oldum hala kiza benziyor diyorlar acmiyor tamamen bacaklarini sipa 🤷 bir hafta sonra tekrar kontrol varbu saatten sonra erkek cikaraa kalpten giderim heralde 🤣
😂😂 Hayırlısı olsun inşallah ❤️

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim ikili tarama testi yapmadım hem maddi durumum yoktu hemde dedilerki risk falan var derler piskolojin bozulur bebeği etkiler bugün gittgmde 17+3 günlük 3 lu test için kan verdim sadece cinsiyetini göremedi doktor kız gibi duruyor dedi cinsiyetinin belli olmaması normal mi sizde böle bişey oldumu 😔
Test yaptirma sonuçta bebeğini aldırmayı düşünecek misin ki kesin olmayan sonuçlara güvenip canını sıkasın. Ve doktorlar neye benzetiyorsa o çıkıyor çoğunlukla 🤗

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Test yaptirma sonuçta bebeğini aldırmayı düşünecek misin ki kesin olmayan sonuçlara güvenip canını sıkasın. Ve doktorlar neye benzetiyorsa o çıkıyor çoğunlukla 🤗
Valla ben Allah korusun öle bişr düşünmüyorum ama doktorlar bu testler zorunluymus gibi davranıyor ikili testi niye yaptırmadım die nerdeyse azarliyacakdi 3 lu yaptrcnmi dedi bende bilmiyorum dedim kan barkoflari verdi git kan aldr 1 ay sonra kontrole gel dedi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben Allah korusun öle bişr düşünmüyorum ama doktorlar bu testler zorunluymus gibi davranıyor ikili testi niye yaptırmadım die nerdeyse azarliyacakdi 3 lu yaptrcnmi dedi bende bilmiyorum dedim kan barkoflari verdi git kan aldr 1 ay sonra kontrole gel dedi
Kendi fikir dusunce ve iradenle hareket etmelisin.. doktorlar onlara ne soylenirse onlarda onun dayatmasini yapiyor..karsindaki kim olursa olsun asla kendini ezdirme..bilhassa canin ve bebegin sozkonusuyken..ben hicbir testimu yaptirmadim cunku hicbir zaman aldirmayi dusunmedim..test sonuclari inanilmaz yaniltici.. bir sorun var derken aslinda hicbir sorun yasamayan bebekler dunyaya geldi.. tipda bir para sektoru..bu yapulan testlerdende para kazaniyorlar.. o yuzden kayitsiz sartsiz kimseye guvenmede , kendinide ezdirme..ha aldirmayi dusunuyorum ben dersen o baska..

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kendi fikir dusunce ve iradenle hareket etmelisin.. doktorlar onlara ne soylenirse onlarda onun dayatmasini yapiyor..karsindaki kim olursa olsun asla kendini ezdirme..bilhassa canin ve bebegin sozkonusuyken..ben hicbir testimu yaptirmadim cunku hicbir zaman aldirmayi dusunmedim..test sonuclari inanilmaz yaniltici.. bir sorun var derken aslinda hicbir sorun yasamayan bebekler dunyaya geldi.. tipda bir para sektoru..bu yapulan testlerdende para kazaniyorlar.. o yuzden kayitsiz sartsiz kimseye guvenmede , kendinide ezdirme..ha aldirmayi dusunuyorum ben dersen o baska..
Yok yok asla ben evlendiğim ilk aylarda bile bebiş istiyordum eşime benzesin ama kız erkek fark etmez diodum kafama takdim olmadı ilk zamanlar 6 ay sonra öğrendim hamile olduğumu eşimde bende çok sevindik aklıma gelmedi gelmezse aldrmak

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok asla ben evlendiğim ilk aylarda bile bebiş istiyordum eşime benzesin ama kız erkek fark etmez diodum kafama takdim olmadı ilk zamanlar 6 ay sonra öğrendim hamile olduğumu eşimde bende çok sevindik aklıma gelmedi gelmezse aldrmak
O zaman hic ugrasma.. kan veriyorsun strese giriyorsun..test yapiyorlar dogruluk payi bile yok cogunda.. karnina igne sokmaya kadar goturuyorlar isi.. bebeginede sanada yazik degil mi..

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kendi fikir dusunce ve iradenle hareket etmelisin.. doktorlar onlara ne soylenirse onlarda onun dayatmasini yapiyor..karsindaki kim olursa olsun asla kendini ezdirme..bilhassa canin ve bebegin sozkonusuyken..ben hicbir testimu yaptirmadim cunku hicbir zaman aldirmayi dusunmedim..test sonuclari inanilmaz yaniltici.. bir sorun var derken aslinda hicbir sorun yasamayan bebekler dunyaya geldi.. tipda bir para sektoru..bu yapulan testlerdende para kazaniyorlar.. o yuzden kayitsiz sartsiz kimseye guvenmede , kendinide ezdirme..ha aldirmayi dusunuyorum ben d

O zaman hic ugrasma.. kan veriyorsun strese giriyorsun..test yapiyorlar dogruluk payi bile yok cogunda.. karnina igne sokmaya kadar goturuyorlar isi.. bebeginede sanada yazik degil mi..
Yok öle şeyler yaptrmam bebekten su aliolarmis o çok zararliymis onu yptrmam az çok bilgi ediniyorum ikiliyi yaptırmadım die 3 luyu istedi bakalm nolcak

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim ikili tarama testi yapmadım hem maddi durumum yoktu hemde dedilerki risk falan var derler piskolojin bozulur bebeği etkiler bugün gittgmde 17+3 günlük 3 lu test için kan verdim sadece cinsiyetini göremedi doktor kız gibi duruyor dedi cinsiyetinin belli olmaması normal mi sizde böle bişey oldumu 😔
Ben hicbir testi yaptirmadim cnm Allaha sigindim hep dua ettim rabbim bana ney nasip ettiyse odur dedim cok şukür saglikli dogdu oglum kardesim yaptirmisti risk var dediler yurt disina tahlil gonderdiler sonuc gelene kadar pskolojik olarak cok yiprandilar yanilma payi cok büyük oluyor

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben hicbir testi yaptirmadim cnm Allaha sigindim hep dua ettim rabbim bana ney nasip ettiyse odur dedim cok şukür saglikli dogdu oglum kardesim yaptirmisti risk var dediler yurt disina tahlil gonderdiler sonuc gelene kadar pskolojik olarak cok yiprandilar yanilma payi cok büyük oluyor
Aynen haklısın yanılma payı yüksek diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar