Kizlar bisey sorabilirmiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kizlar bisey sorabilirmiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,296 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bisey sorabilirmiyim
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım ya kızım bebekken böyle deildi ki melek gibiydi çok uysaldi uykusu düzenli idi karnını doyur altını değiştir hemen uyurdu ağlamazfi fazla ama oğlum anlatılmaz yaşanır 🤣
Benim annem derki kendimi ovmuyorum kesinlikle kızım sen beni hiç uzmedin bir kere of demedin kız evlat sigorta derdi kız evlat Allah'ın hediyesi derdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O
O derece yani erkek çocuk bakimi bakalim benim ki bir ayaklansin bakim evde ne estirecek😁😁kiz çocukları candır 💜💜
Gerçekten o derece yani 🤣tabi bide genetik miras diye bir konu var ki hiçte göz ardı edilecek gibi değil babasına bende çok sinirli insanlarız maalesef ki çocuğumuza da genlerle geçmiş bu durum evde birbirimize karşı bı agresifligimiz olmamasına rağmen çocuk hem kafasını duvarlara vuruyor hemde dişlerini sıkıyor sürekli hani d8sardan biri görse evde gördüğünü yapıyor der ama öyle değil gerçekten evde ikimizde çok sakiniz ama dediğim gibi genetik miras.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim.icin fark etmez kız erkek ama eşim istediği için düşünüyorum bende bir kız bide erkek olsun dio valla 🤦‍♀️
En güzeli aslında bir erkek bir kız bende hep öyle olsun istemiştim ama nasip kısmet başka çocukta gözüm Yok artık Allah olanlara sağlık versin Yeter

Valla al bendende o kadar oğlum beni bezdirdi 8 ayda 20 sene yaşlandım
Yaaa bak bence küçükken daha kolay oluyor ama biliyor musun ben hep biraz büyüse de rahatladım diyordum. Ama küçükken yürüyemiyor doğal olarak etrafı karıştıramıyor sürekli her gördüğünü istemiyor. Mesela Benim ki dolaba bebek kilidi taktık diye bize acayip kızdı sonra nasıl yaptıysa o kilidi kırdı. Hiçbir koyduğum eşyayı yerinde bulamıyorum mesela yani değişik bir durum y ne diyim aslında bazen gıcık oluyorum cinnet geliyor ama kendim doğurdum sonuçta çokta tatlı seviyorum 🤣🤣🤣
Erkek çocuk annelerine psikolojik destek bedava olmalı

Ben yaşlandım oğlumu büyüttüm 13 yaşına girdi ömrüm bitti resmen okulu Arkas ortamı eğitimi huyu suyu derken şimdide tripleri çöktüm resmen babasida ayrı dert baba oğlan beni yaslandirdilar🤭🤣😭😭
Zaten babalarının kopyası oluyorlar hatta ve hatta eşinde ne kadar sevmediğin buy varsa hepsi oğlunda toplanıyor kız. Seninki ergenliğe girmiş Allah hepten kolaylık versin ip üstünde yürümek gibidir hayat senin için 🤣🤣🤣

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah acılarını göstermesin huyu suyu ne olursa olsun bizim evlatlarimiz eğitim evde başlar o yüzden elimizden geleni yaparız inşallah
Amin canım amin inşallah
Aynen öyle kuzum

Gerçekten o derece yani 🤣tabi bide genetik miras diye bir konu var ki hiçte göz ardı edilecek gibi değil babasına bende çok sinirli insanlarız maalesef ki çocuğumuza da genlerle geçmiş bu durum evde birbirimize karşı bı agresifligimiz olmamasına rağmen çocuk hem kafasını duvarlara vuruyor hemde dişlerini sıkıyor sürekli hani d8sardan biri görse evde gördüğünü yapıyor der ama öyle değil gerçekten evde ikimizde çok sakiniz ama dediğim gibi genetik miras.

En güzeli aslında bir erkek bir kız bende hep öyle olsun istemiştim ama nasip kısmet başka çocukta gözüm Yok artık Allah olanlara sağlık versin Yeter

Yaaa bak bence küçükken daha kolay oluyor ama biliyor musun ben hep biraz büyüse de rahatladım diyordum. Ama küçükken yürüyemiyor doğal olarak etrafı karıştıramıyor sürekli her gördüğünü istemiyor. Mesela Benim ki dolaba bebek kilidi taktık diye bize acayip kızdı sonra nasıl yaptıysa o kilidi kırdı. Hiçbir koyduğum eşyayı yerinde bulamıyorum mesela yani değişik bir durum y ne diyim aslında bazen gıcık oluyorum cinnet geliyor ama kendim doğurdum sonuçta çokta tatlı seviyorum 🤣🤣🤣

Zaten babalarının kopyası oluyorlar hatta ve hatta eşinde ne kadar sevmediğin buy varsa hepsi oğlunda toplanıyor kız. Seninki ergenliğe girmiş Allah hepten kolaylık versin ip üstünde yürümek gibidir hayat senin için 🤣🤣🤣
Ondan deil canım birtane de kızım var henüz 2 yaşına 3 ay var oda küçük olduğu için zorlanıyorum psikolojkmen insan ister istemez yetemiyor ikisine yaşları yakin olduğu için

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bend

Bende umuyorum insaAllah oğlum ne bana nede babasına çeker yoksa işim var bize çekerse 😂

Tüm sayfalar yüklendi.