Kizlar bisey sormak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Kizlar bisey sormak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bisey sormak istiyorum
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben bikini bölgemi genelde eldivenle alıyordum hamilelikte bi zararı olur mu agdayla eldiven aynı olur mu eldiven kullanan var mi hamilelikte

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben bikini bölgemi genelde eldivenle alıyordum hamilelikte bi zararı olur mu agdayla eldiven aynı olur mu eldiven kullanan var mi hamilelikte
Eldiven daha zararsiz canim bende ilk gebelikte eldivenle aliyordum hep simdi makineyle alip geciyorum oglan banyoya ne zaman girsem ne cisi bitiyo ne işi hizlica cikiyorum bende 🤦🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eldiven daha zararsiz canim bende ilk gebelikte eldivenle aliyordum hep simdi makineyle alip geciyorum oglan banyoya ne zaman girsem ne cisi bitiyo ne işi hizlica cikiyorum bende 🤦🤗
Ya bu konuda haklısın ben çözümü okula gönderince buldum benim oğlanda banyoya girdiğim gibi dürtüyorlar sanki git rahatsız et dşye diğer lavaboya geç diyorum yok ille benim girdiğim 😅😅

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu konuda haklısın ben çözümü okula gönderince buldum benim oğlanda banyoya girdiğim gibi dürtüyorlar sanki git rahatsız et dşye diğer lavaboya geç diyorum yok ille benim girdiğim 😅😅
Benimki seneye anaokukuna baslicak nasipse evde bütün gün kuyruk gibi peşimde nerdesin napiyosun simdi napiyosun iki dakka gormesin anneeeee diye bağırarak yanima kosuyo seni kacirdilar sandim demek odadaymissin diye 🤦🤣🤣 esim gülüyor sen gul gul inşallah kizda sana kuyruk olur diyorum bende 🤣🤣

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bı zararı olmaz eldivenle alabilirsin bende eldiven kullanıyorum .. gebelikten önce lazere giderdim şuan gebelikten dolayı gidemiyorum çıktığı zamanda eldivenle rahat bı sekilde aliyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimki seneye anaokukuna baslicak nasipse evde bütün gün kuyruk gibi peşimde nerdesin napiyosun simdi napiyosun iki dakka gormesin anneeeee diye bağırarak yanima kosuyo seni kacirdilar sandim demek odadaymissin diye 🤦🤣🤣 esim gülüyor sen gul gul inşallah kizda sana kuyruk olur diyorum bende 🤣🤣
Ya ne güzel böyle okudukça heves ediyorum inslalah oğluşumla benim aramda da böyle güzel bağlar olur 😍😍

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sen bensin ya bizimki okula gidiyor ama evde olduğu zaman aynı dediğin gibi yapışık sanki ikiizim son 1 yılda fena düşkün oldu bana🤦‍♀️😅😅 bende kızdan ümitliyim inşallah bu adamların hakkından onlar gelir 😅😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar