Kızlar Biz Eve Geldik👶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Biz Eve Geldik👶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Biz Eve Geldik👶
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yaaa ben doğrumu anladım umutla evəmi geldiz? Nasıl sevindim bi bilsen rabbime binlerce şukur bitanem gözun aydın mutluluğun daim olsun hep böyle mutlu ol sevindiyimden ne desem bjlemedim 🤲🥰🤩😍💕
Birtanem bugün çıktık hala şaka gibi geliyor oglum yanımda🤩🤩🤩🤗🤗🌷 iyiki varsın sende inşallah prensesine kavuşursun vaktinde zamanında insallah🤲🤲🌷

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözünüz aydın canım çok sevindim Allah bir daha ayırmasın sağlıkla sıhhatle huzurla mutlulukla yaşayın, Rabbim koca adam olduğu günleri de göstersin size inşallah 🤲🧿🥰
Canimmm benim allah razı olsun senden kuzum o kadar mutluyum ki hiç yatmıyorum 😢❤❤

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Birtanem bugün çıktık hala şaka gibi geliyor oglum yanımda🤩🤩🤩🤗🤗🌷 iyiki varsın sende inşallah prensesine kavuşursun vaktinde zamanında insallah🤲🤲🌷
Yemin ederim posdu görunce bidaha baktım gerçekden çok mutlu oldum rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
Çok şukur zorlu gunlerin artık geride kaldı umut biçok insanln umutu oldu rabbimin mucizelerine şukur 🤲 rabbim sizi bidaha ayırmasın hep mutlu mesud iyi gunler geçirin 🤲💙❤️

Tüm sayfalar yüklendi.