Kızlar böyle bir şey sormaya utanıyorum ama..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar böyle bir şey sormaya utanıyorum ama.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,248 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar böyle bir şey sormaya utanıyorum ama..
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa başıma böyle bişey geldi ayıptır söylemesi basur mü hemoroid mi adı ne ise ondan oldum galiba ben 😩 sürekli de öksürüyorum ve öksürdükçe daha kötü ağrıyor sanki yara varmış gibi bir ağrı 😟 doktora gitmeye de utanırım bundan napacam ben bilemedim. Acaba evde bişey yapılamaz mı başına gelen oldu mu? Buraya yazarken bile çok utanıyorum doktora nasıl derim bunu 😳

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa başıma böyle bişey geldi ayıptır söylemesi basur mü hemoroid mi adı ne ise ondan oldum galiba ben 😩 sürekli de öksürüyorum ve öksürdükçe daha kötü ağrıyor sanki yara varmış gibi bir ağrı 😟 doktora gitmeye de utanırım bundan napacam ben bilemedim. Acaba evde bişey yapılamaz mı başına gelen oldu mu? Buraya yazarken bile çok utanıyorum doktora nasıl derim bunu 😳
Utanılacak ne var kuzum. Bende de oluştu. Doktoruma söyledim, krem yazdı. Yani bakma gereği bile görmedi. Bir çok hamile yaşıyor ve doktorlar çok aşinalar. Sana da bir krem ya da fitil önerebilir 👍🏻

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım özellikle normal doğumdan sonra çok görülüyor ben bağırmak istiyordum ağrısından doktora gittim doktor krem yazdı ama emziriyosan 6 saat emzirme dedi uraz çok küçüktü öyle bi şansım yoktu doktor dayabileceğin kadar sıcak su hazırlayıp içinde 10 dk otur dedi 2 gğnde geçti rahatladı

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Utanılacak ne var kuzum. Bende de oluştu. Doktoruma söyledim, krem yazdı. Yani bakma gereği bile görmedi. Bir çok hamile yaşıyor ve doktorlar çok aşinalar. Sana da bir krem ya da fitil önerebilir 👍🏻
Sağlık ocağı doktoru yazar mı acaba çünkü kadın doğum doktoruna daha yeni gittim. Bu arada çok teşekkür ederim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım özellikle normal doğumdan sonra çok görülüyor ben bağırmak istiyordum ağrısından doktora gittim doktor krem yazdı ama emziriyosan 6 saat emzirme dedi uraz çok küçüktü öyle bi şansım yoktu doktor dayabileceğin kadar sıcak su hazırlayıp içinde 10 dk otur dedi 2 gğnde geçti rahatladı
Sıcak su mu onu yapsam bu gece cidden çok kötü bişey öksürüyorum sürekli öksürdükçe acısı şiddetleniyor dayanılır bişey değil 😣 teşekkür ederim verdiğin bilgi için onu deneyeceğim bu gece 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıcak su mu onu yapsam bu gece cidden çok kötü bişey öksürüyorum sürekli öksürdükçe acısı şiddetleniyor dayanılır bişey değil 😣 teşekkür ederim verdiğin bilgi için onu deneyeceğim bu gece 🤗
Ya korktum ki muayene etmek ister doktor ondan çok utanıyorum çatala çıkmayı bile baya dert ediyorum bide bu daha farklı 🤦🤦😳

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağı doktoru yazar mı acaba çünkü kadın doğum doktoruna daha yeni gittim. Bu arada çok teşekkür ederim 🤗

Ya korktum ki muayene etmek ister doktor ondan çok utanıyorum çatala çıkmayı bile baya dert ediyorum bide bu daha farklı 🤦🤦😳
Uzmanlık gerektiren bir ilaç olduğunu sanmıyorum, sağlık ocağı doktorları da yazar. Hem orada hemşireler başka bir fikirler de verebilir. 👍🏻

Çörekotu yağı iyi geliyo canım pamuğa dök o bölgeye koy braz ağrıyp ama yumuşak tutman gerek anestol pomadda rahatlatıyo ve bayan doktor buL cerrah ihmal etme boşa acı cekme geçmş olsn

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Çörekotu yağı iyi geliyo canım pamuğa dök o bölgeye koy braz ağrıyp ama yumuşak tutman gerek anestol pomadda rahatlatıyo ve bayan doktor buL cerrah ihmal etme boşa acı cekme geçmş olsn
Teşekkür ederim canım evde birkaç yöntem deneyip bide sağlık ocağı doktoruma sorcam inşallah muayene edilmeden bir tedavi bulurum bu konuda 🤦🤦🤗🤗

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim kayınvalidem de vardı öyle birşeyler doktora çıktı utana sıkıla hemen krem yazdılar şükür geçti

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Benim kayınvalidem de vardı öyle birşeyler doktora çıktı utana sıkıla hemen krem yazdılar şükür geçti
Ya hiçbir fikrim yok bu konuda gebeliğim zor geçiyor fazla Su içemiyorum bide üstüne korona oldum fazla hareket edemedim bu haftadan sonra yine spora baslicam çok şükür kusmalarım baya azaldı yiyorum artık su içmeye zorlaycam kendimi belki o zaman daha iyi olur. Ama internetten doktorları dinledim gebelikte oluyormuş bu illet şey ama fena bişey kimsede olmaz inşallah 🤦🤦🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.