Kizlar bu çocuk beni çok bunaltiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa. tarafından oluşturulan Kizlar bu çocuk beni çok bunaltiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bu çocuk beni çok bunaltiyor
Konbuyu başlatan Nisa.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim neredeyse 3 yaşına girecek ama büyüdükçe bana acayip duskunlesti bazen beni çok bunaltiyor bi bırak miyorki lavaboya dideyim hemen peşime geliyor ortanci oğlum tutuyor oynatmaya çalışıyor peşime gelmesin diye kızım cirim cirim çağırıyor mutfağa gidiyim gece birbardak su içmeye oraya bile çeçe yataktan kalkip peşime geliyor kizim diyorum sen yat ben bi su içim hemen gelicem diyorum ama dinlemiyor pesim sira geliyor bide bu aralar yanımda yatmaya başladı besikde yatmak istemiyor yanımda yatiyorya arkamı biraz dönsem kızıma hemen benin diğer yanıma yadior istiyorum ona arkamı hiç donmeyim bide ben varken ne babasıyla durur ne abileriyle bazen banyoya biriyim esim bakıyorum kızıma ama onlarla durmuyor banyoya girip cikmammla bir oluyor napcam ben bu kızla bir an olsun benden ayrılmak istemiyor beni hayli yoruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece yatıyorum kızıma hiç arkamı ona donmemi istemiyor hep ona bakarak beraber sarilarak uyumak istiyor

Gece yatıyorum kızıma hiç arkamı ona donmemi istemiyor hep ona bakarak beraber sarilarak uyumak istiyor
Benim oğlum da 22aylik oda aynen böyle canım duş a girince de yanıma alıyorum durmuyo çünkü agliyo hiç bensiz yapamıyo onunla gölge gibiyiz vallahi 🤩bende çok bunaldım ama evde ikimiz tek kalmıştık baya ondan böyle oldu benimki 🤩eşim şehir dışında çalışıyordu o yüzden bana çok düşkün bı an bile yalnız birakmaz gece uyandığı gibi de yatağıma gelir 🤦nasıl kemdimden uzaklaştırcam hiç bilmiyorum 🙄o böyle davranınca bebeğimle de ilgilenemiyorum yeterince 🤦onu kucagina alma diyo ağlayınca yanına gitme diyo bacağıma sarılıp gitmemi engelliyo hep🤭🤣

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy maşallah altı aylık ve söylenecek kadar konuşuyor mu bide çevrem bana bebeğini koynunda yatır diyor hayır diyorum onun beşiği var bilsin yerini yatağını siz çok ufakken alıştırmissiniz galiba yoksa sonradan kendileri mi anneyle yatmak için direniyor 🙄
Normalde beşiğinde yatırıyordum 3 aylık olunca beşiğine koydugum gibi aglamaya başlamıştı bende dilinj anlamak için adem güneşin çocuk eğitiminde 100 temel kitabini alıp okudum. Güvenli bağlanma durumunu biliyorsunuzdur meğer ne kafar onemliymis.. bu güvenli baglanma çocuğun karakterinin oluşumunu cok etkiliyor muş. Ki cevremde de yakinen ebeveynelerine güvenli baglanan ve baglanamayan cocuklari gördüğüm de kitaptakilerin ne kadar doğru olduğunu benimseyerek yanimda yatirmaya başladım. Her açıdan daha rahatız şükür. En fazla 2 yaşına kadar yanimda yatırmayı düşünüyorum

Ayy maşallah altı aylık ve söylenecek kadar konuşuyor mu bide çevrem bana bebeğini koynunda yatır diyor hayır diyorum onun beşiği var bilsin yerini yatağını siz çok ufakken alıştırmissiniz galiba yoksa sonradan kendileri mi anneyle yatmak için direniyor 🙄
Konuşmuyor da öyle agzinda bir seyler geveliyor 😄

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Okurken çok hoşuma gitti kızının tavırlari çok tatlı ya 🥰🥰
Teşekkür ederim canim

Ben oglumu dogdugu gunden basladim yatirmaya esim yanimda degildi evde cok soguktu mecbur koynuma aliyodum o yuzden buyudu ama yatgni ayiramiyom,kizim 9 aylik besiginde yatiriyom hep onla sorunumuz pek yok

Okirken bile daraldim ,ben kizimi gece sadece emzirdigim icin mama derdi yok cok sukur

Okirken bile daraldim ,ben kizimi gece sadece emzirdigim icin mama derdi yok cok sukur
Mama derdi olmaması çok iyi gece mamayam hazirla dahazor içir zor oluyor

Benim oğlum da 22aylik oda aynen böyle canım duş a girince de yanıma alıyorum durmuyo çünkü agliyo hiç bensiz yapamıyo onunla gölge gibiyiz vallahi 🤩bende çok bunaldım ama evde ikimiz tek kalmıştık baya ondan böyle oldu benimki 🤩eşim şehir dışında çalışıyordu o yüzden bana çok düşkün bı an bile yalnız birakmaz gece uyandığı gibi de yatağıma gelir 🤦nasıl kemdimden uzaklaştırcam hiç bilmiyorum 🙄o böyle davranınca bebeğimle de ilgilenemiyorum yeterince 🤦onu kucagina alma diyo ağlayınca yanına gitme diyo bacağıma sarılıp gitmemi engelliyo hep🤭🤣
Alan sanada kolaylik versin canım senin işin benimkindende zormus

Son düzenleme:

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canim

Mama derdi olmaması çok iyi gece mamayam hazirla dahazor içir zor oluyor

Amin canım çok saol🥰😘😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim arada kapiya çıkarıyor da kapıda kızlar oynuyordu onlarla benim kız çok oynamıyor benkiz küçük çocukları çok seviyor genelde onlar oynamak istiyor
Bende hep öyle duyuyorumya nebileyim iste bağlı olması guzelde ama bazende bunaliyom
Haklısın canım düzelir zamanla inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar