Kizlar bu kez konu kendi annem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iki kiz iki oğlan annesi tarafından oluşturulan Kizlar bu kez konu kendi annem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,150 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bu kez konu kendi annem
Konbuyu başlatan iki kiz iki oğlan annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Allah büyüktür canım annedir sonuçta ama onlarla konuşması görüşmesi gerekmiyor sonuçta dediğin gibi kızı doğum yapan yanında olması daha iyi olurdu bir kez daha mı konuşsan acaba kırıldığını söylesen o an en çok annenin desteğine ihtiyacın olacaktır
Bencede bi anne nasıl gelmez ya başkasına gidene kadar kendi öz kızına git konuşmasada da konuşmasın senin yanında dursun o bile yeter

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
ahh ah h yaa ben napcam benim buyuk oğlan 4 aya kadar sesi cikmadi cok akilliydi masallah bebegin varligi yoklugu belli degil diyodim 4 ay sonra bi acildi dahada susturamadik zaten ikinci cocuk ilk 7 aya kadar hiç susmadi hep ağliyodu komşular bile gece rahassiz oluyodu sabah o bebiş niyr bukadar cok ağliyo derlerdi gece gunduz hiç susmazdi valla bu bebek ise beni hamilelikten soguttu daha dogmadan 🤣eeim diyo daha bebek gelmeden crktiriyo
Benim oğlum da hamileligimde çok çektirdi ama doğduktan sonra bebeklik dönemi çok sakindi kızlarım da hamileikte hiç sorun yaşamadım ama bu da erkek olacak beni şimdiden bitirdi valla bende diyom oğlum şimdi cektir de dogunca sakin bir bebek ol diye😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede bi anne nasıl gelmez ya başkasına gidene kadar kendi öz kızına git konuşmasada da konuşmasın senin yanında dursun o bile yeter
Bakalım kuzum benim hiç umudum yok gelirse gelsin gelmezse de gelmesin napim yani kendi kendime bakarım bende hastanede doğumdan sonra da eşim izin alacak o bakacak bana çabuk toparlarim insallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yasanmisliklardan sonra sabır da kalmiyo tamam deyip cikiyoz işin içinden iste bizde tek aglamasinlar da her dediklerine he diyelim diye canları sağ olsun da RABBIM yoklukluklarini gostermesin
Amin canım yokluğu daha zor insana ama bazen mecbr taviz veriyoruz sonrada devamını istiyorlar tabiki yapacak bişey yok büyüyüp gidecekler öyle ☺️

Suzi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bir çoğunuz yorumlardan beni biliyosunuzdur ama aramıza yeni gelen arkadaşlar için tekrar anlatayım kendimi 3 çocuk annesiyim 4 uncuye gebeyim pasama kavuşmak için gün sayyoruz 38 günümüz kaldı neyse konumuza dönelim benim annem le eşim de kaynanamgil de küsler eşimle 1.5 yıldır kaynanamgille de 6 yildir konuşmuyorlar kaynanam tarafibana çok.cektirdigi için kırgın onlara kafamın almadığı mevzu şu benim dogumumda kaynanam çocuklara bakmaya gelecek annem de ben kocan tarafıyla kusum diye hastaneye yanima gelmek istemiyo ablam desem ankara da gelmez oda biliyorum başka eş dost akraba da yok hastanede bana yardımcı olacak canimin sıkkın olduğu konu hastanede yanlız kalmak değil bizim uzaktan bir akraba da var oda hamile 1 haftaya kadar da dogurcak ona da hastanede bakacak kimse olmadığı için annem demiş sen gayle çekme ben gelir sana bakarım demiş ben doğurduğu kızı dururken başka birine bakmaya gidecek hastaneye okadar zoruma gidiyoki aklıma geldikce sürekli ağlıyorum annem çok inat biri barismiyoda kocamla ya barismassa barismasin umrumda da degilde insan ne olursa olsun kızın senin ya gelmez misin bakmaya hastaneye destek olmazmisin hiç kızına evladinim bende senin ama yaaa😢😢el kızı kendi kızından üstün tutulurmu hiç yaaa
Slm ben sunu anlamadim zaten dogumyaptiginda esin yaninda olacak dogumdan sonrada eve gideceksin ozamanda kaynanan gelir yardima oldu bitti . Tmm annenin gelmesi iyi olur ama esinle kus oldugu icin belki gorusmek fln istemiyodur ama sorun yapip aglama inatci insanlar asla vazgecmezler ona gidiyo bana gelmiyo diye icine karartma en onemlisi simdilik kafana takma dogumdan sonra soylersin stres yapma cnm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben sunu anlamadim zaten dogumyaptiginda esin yaninda olacak dogumdan sonrada eve gideceksin ozamanda kaynanan gelir yardima oldu bitti . Tmm annenin gelmesi iyi olur ama esinle kus oldugu icin belki gorusmek fln istemiyodur ama sorun yapip aglama inatci insanlar asla vazgecmezler ona gidiyo bana gelmiyo diye icine karartma en onemlisi simdilik kafana takma dogumdan sonra soylersin stres yapma cnm
Eşimin yeri aynı kaynanamin kaynanamla zaten her fırsatta birbirimizi bogazliyacak duruma geliyoz nerdeyse laf sokmadan bişey e karışmadan duramiyo insan annesi sonuçta eş den de kaynanadanda daha önemli değerli eş dost bulunur da anne bulunmaz bacim annenin yeri başka olur

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum da hamileligimde çok çektirdi ama doğduktan sonra bebeklik dönemi çok sakindi kızlarım da hamileikte hiç sorun yaşamadım ama bu da erkek olacak beni şimdiden bitirdi valla bende diyom oğlum şimdi cektir de dogunca sakin bir bebek ol diye😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakalım kuzum benim hiç umudum yok gelirse gelsin gelmezse de gelmesin napim yani kendi kendime bakarım bende hastanede doğumdan sonra da eşim izin alacak o bakacak bana çabuk toparlarim insallah
Allh yardımcın olsun canım bnm boşver kafaya takma eşin sana destek olucaksa daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.