Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,941 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bugün 40ı çıktı yarın banyo yaptırsam olurmu
Benim bildiğim kırkıncı gün yıkanır üstünden ağırlık kalkar bence bugün yap banyosunu sende yap bu arada profili isiracam o ne güzellik Allah'ım böyle görünce hemen doğsun istedim bir an önce 😘😘😘🥰😍😍🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen ne zaman arzu edersen o zaman yap illaki kırkta olacak diye bişey yok bence kimi anne eve gelince hemen yikiyor kimi bekliyor maşallah 🧿 zaman ne çabuk geçti
Evet ben hastaneden eve gelir gelmez yaptım ilk kızımda bunuda aynı şekilde yapmayı düşünüyorum

Sen ne zaman arzu edersen o zaman yap illaki kırkta olacak diye bişey yok bence kimi anne eve gelince hemen yikiyor kimi bekliyor maşallah 🧿 zaman ne çabuk geçti
Evet ben hastaneden eve gelir gelmez yaptım ilk kızımda bunuda aynı şekilde yapmayı düşünüyorum

Sybm

Guest
rank
Benim bildiğim kırkıncı gün yıkanır üstünden ağırlık kalkar bence bugün yap banyosunu sende yap bu arada profili isiracam o ne güzellik Allah'ım böyle görünce hemen doğsun istedim bir an önce 😘😘😘🥰😍😍🤩

Teyzesi kar topum o benim bembeyaz canım inşallah hepiniz saglıkla alın kucaklarınaza

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Neden olmasın canim bende oğlumu 41. gun yikamistim zaten dinen böyle bir şey yok ama gelenek olarak yapılıyor bizde yari kırk diye. Bisey bilr var 🤣 20. günde bebege boy abdesti aldırıp dualarla yıkar lar 🤷

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Maşallah canım 🙏 olur tabiki bende aynısını yaptım 41 gün banyo yaptırdım ve banyo yaptım kırkıncı gün mecbur değilim dedim kızdilar bana . Kırk banyosu dediler kırk tas suyu verdiler elime bir sürü kelime cümle ezberle her tas suda söyleyip başından aşağı dök dediler girdim banyoya hiç birşey gelmedi aklıma öyle yayıla yayıla üç kova suyla banyo yaptım çıktım 🤣🤣 bana yaptın mı dediler yooo dedim hepsinin suratını görecektin 😲😳😳😲aynı böyle 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.