Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,950 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bugün 40 ımız çıktı 🤲🤲😍
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sybm

Guest
rank
Maşallah canım 🙏 olur tabiki bende aynısını yaptım 41 gün banyo yaptırdım ve banyo yaptım kırkıncı gün mecbur değilim dedim kızdilar bana . Kırk banyosu dediler kırk tas suyu verdiler elime bir sürü kelime cümle ezberle her tas suda söyleyip başından aşağı dök dediler girdim banyoya hiç birşey gelmedi aklıma öyle yayıla yayıla üç kova suyla banyo yaptım çıktım 🤣🤣 bana yaptın mı dediler yooo dedim hepsinin suratını görecektin 😲😳😳😲aynı böyle 🤣🤣
Aynen

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bugün 40ı çıktı yarın banyo yaptırsam olurmu
İsey olmaz cnm bizimde dun çıktı kirkimiz ama bizde 40 taş yok yani biz şekerle tuzla tuzlariz sonra durular kırk taş su dökeriz elekten sonra o sudan biraz eve sermeriz bnayo suyundan dışarıya kırkı çıkıp gitsin diye

Sybm

Guest
rank
İsey olmaz cnm bizimde dun çıktı kirkimiz ama bizde 40 taş yok yani biz şekerle tuzla tuzlariz sonra durular kırk taş su dökeriz elekten sonra o sudan biraz eve sermeriz bnayo suyundan dışarıya kırkı çıkıp gitsin diye
Bizde de altın koyarız tuz koyarız küçük oldugu için elimi tasa 40 kere koyarız sonra dökeriz bebege dua ederiz sonra o suyla ben yıkanırım odur

Tüm sayfalar yüklendi.