"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"Kızlar Bugün Çok Bir Olay Yaşadık🥲🥲😟
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yavrum benim ya Allah'ım onları korusun kuzum tüm kaza beladan yavrularımıza sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🤲 rabbim bizlerinde yardımcısı olsun caliscamda artık iş bakacam aklım oğlumda kalacak😟
Aminn canım aminnn evlatlarımızı bizlere bağışlasın 🤲 benim de az kaldı bakalım insan bi yandan ayrılmak istemiyor ama bir yandan da hayat devam ediyor alışırız herhalde başta zor olur da 🥺

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bugün Çok Kötü Bir Olay Yaşadım Yazarken Ağlıyorum Ellerim Titreyerek Yazıyorum 😟😟😟🥲🥲 Ben Yemek Yapıyordum Oğlum Yerdeydi Ağzına Nerden Bulduysa küçük Ağıt Parçası Bulmuş Şefaf Gibi Agzindaydı Boguliyordu Kendimden Geçdim Oğlumu Kaybettim Sanıyordum Annem Ters Çevirdi Kusturdu Ağzındaki birden çıktı Bu Sefer Yasayamazdim Allah'ım gücüne Gitmesin Hala etkisindeyim. Hergun Temizlik Yapıyorum Nerden Buldu Aklım Almiyor Kalbim Hala Çok açıyor rabbim Bunu Kimseye Yasatmasın Yavrum Ellerimden Nerdeyse kayıyordu 🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺
Canm rabbim beterinden korusun çok şükür paşa iyi ne kadar dikkat edersek edelim bazen böyle şeyler malesef oluyor 🥺🥺

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aayy Allah bidaha yaşatmasın inşallah çok kötü ya boğaza bisey kaçtımı😔Rabbim onu sana bağışlasın inşallah hülyacım
Allah razı olsun canım benim kaçmadan cikartiik 🤲😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aminn canım aminnn evlatlarımızı bizlere bağışlasın 🤲 benim de az kaldı bakalım insan bi yandan ayrılmak istemiyor ama bir yandan da hayat devam ediyor alışırız herhalde başta zor olur da 🥺
Evet kuzum zor olacak ama mecburen aliscaz sen ne zaman caliscaksin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım benim kaçmadan cikartiik 🤲😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuzum zor olacak ama mecburen aliscaz sen ne zaman caliscaksin
Ben kursa gidiyorum bayramdan sonra sınav var sınavı geçip sertifikayı alabilirsem başvuru yapmaya başlayacağım.Baya eleman arayan var da bakalım inşAllah sınavda hocalar beğenirse referans oluyorlarmış kısmet işte.Sen ne yapmayı düşünüyorsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben kursa gidiyorum bayramdan sonra sınav var sınavı geçip sertifikayı alabilirsem başvuru yapmaya başlayacağım.Baya eleman arayan var da bakalım inşAllah sınavda hocalar beğenirse referans oluyorlarmış kısmet işte.Sen ne yapmayı düşünüyorsun
İnşallah istediğin olur kuzum ♥️ Allah'ın izniyle aklımda şuan bir yer yok ama bakıyorum markette olur butikde olur suanlik kendimi toplayana kadar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah istediğin olur kuzum ♥️ Allah'ın izniyle aklımda şuan bir yer yok ama bakıyorum markette olur butikde olur suanlik kendimi toplayana kadar
Ben marketlerde senelerce çalıştım.Kasiyerlikte yaptım reyonda yaptım hatta inanır mısın kaç kere 50kgluk şeker tırını bile boşalttım bir palette 15 tane 50kgluk şeker oluyordu transpaletle asansöre koyuyordum iyi kilo vermiştim 3 saate yakın sürüyordu bir tırı boşaltmak 😅 Rabbim yardımcın olsun bir yerden başlamak lazım bize de değişiklik olur bir açılırız yeni insanlar yeni ortam iyi gelir belki havamız değişir

Tüm sayfalar yüklendi.