Kızlar bugün urfaya gidecektim ama gidemedim 😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar bugün urfaya gidecektim ama gidemedim 😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,841 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bugün urfaya gidecektim ama gidemedim 😔😔😔
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle haklısın bende bu durumu yaşamamak için gitmiyorum gidemiyorum Allah bu erkeklerin hakkından gelsin. Ama dua ederken artık eşim için dua edesim gelmiyor bitirdi benim içimdeki herşeyi ama gitmek çözüm değil başkasına muhtaç, ev üstüne ev olmuyor. Evlendiğin an baba evine el oluyosun bunu gördüm ablamda ondan bunu yaşamak istemiyorum kendi ayaklarım üzerinde durup o zaman önüme bakacağım inşallah
Amin canim ❤️ kesinlikle katılıyorum

Sybm

Guest
rank
Canımsın sağol yıkmak çok kolay ve canım bir birimize destek olmalıyız hepimiz evliliğimiz de zor dönemler yaşıyoruz yapmak çok zor kim bilir Sibel evlenirken o evi ne zorluklar la yaptı ne sıkıntılar çekti iki evladı var baba evine dönmek çok kötü Allah hiç bı kız çocuğunu baba evine dönmeyi nasip etmesin ❣️🙏
Amin kuzum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öyle de işte insanın zoruna gidiyor neden bakıyorsun hayır izlediği kadının her bir parçası yapay. Kalça yaptırmış kocaman çirkin çirkin, dudaklar şişmiş kocaman, yanaklar keza öyle, saçlar platin sarı tamamen yapay bir kadını izliyor niye yani niye bunu kabul edemiyorum içim almıyor söz verdiği halde bunu yapmasına hele hiç dayanamıyorum nasıl inanayım artık gizli gizli sürekli takip etmekten de yoruldum 😣
Kendi psikolojini bozma bak benim yengem de abimi takip ediyordu nerdesin ne yaptın abimde Instagram da arkadaş eklemiş hepsi mayolu falan yabancı yengem paranoyak olmuştu yine mi bakıyorsun tuvalete gider oyun oynar benim abim de oyun delisiymis bilmiyordum yengem kendini mahvetti boşandılar ya kendi değerinin farkında olsa bu kadar takip etmese abimi yengem tuvaletin önünde bekliyordu artık belki bunlar olmazdı kızlar biz değerliyiz biz mucizeyiz anne olabiliyoruz evlatlarımıza bakabiliyoruz erkekler boş bırakın bı gün 2saat çocuğa bakamazlar bizler doğum sancısı çekiyoruz o bebeği dünyaya getiriyoruz erkekler cesaret edemez o yüzden takmayın kafanıza kim ne bok yiyorsa yesin bizi hasta ederler bakmadım derler biz kendi kendimizi yeriz boş verin gitsin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kendi psikolojini bozma bak benim yengem de abimi takip ediyordu nerdesin ne yaptın abimde Instagram da arkadaş eklemiş hepsi mayolu falan yabancı yengem paranoyak olmuştu yine mi bakıyorsun tuvalete gider oyun oynar benim abim de oyun delisiymis bilmiyordum yengem kendini mahvetti boşandılar ya kendi değerinin farkında olsa bu kadar takip etmese abimi yengem tuvaletin önünde bekliyordu artık belki bunlar olmazdı kızlar biz değerliyiz biz mucizeyiz anne olabiliyoruz evlatlarımıza bakabiliyoruz erkekler boş bırakın bı gün 2saat çocuğa bakamazlar bizler doğum sancısı çekiyoruz o bebeği dünyaya getiriyoruz erkekler cesaret edemez o yüzden takmayın kafanıza kim ne bok yiyorsa yesin bizi hasta ederler bakmadım derler biz kendi kendimizi yeriz boş verin gitsin
Zaten artık yüzüne bakasim gelmiyor. Umrumda değil istediğini yapsın ama bana dokunmasın bunu istemiyorum. Hicbirseyi beceremiyor zaten en ufak şeyi bana soruyor ben akıl veriyorum, aklı sadece o asalak kadınlara bakmaya yetiyor. Zaten onlar ona layık istediği kadar izlesin

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım onu bırak önceden sosyal medya bu kadar yaygın degildi valla sadece msn vardı erkeklerde kudurdu
İnanır mısınız sosyal medyayı hiç kullanmıyorum hoşuma gitmiyor. Hiçbir hesabım yok eşimle de anlaşmıştık sosyal medyayı kullanmayacaktık ama o kendisine açtı 7/24 nerdeyse elinde telefon sosyal medyada geziniyor. Bu tarz şeyler gerçekten yuvaları perişan etti kadını erkeği herkes yoldan çıktı. İnsanlar acayip bişeye döndü sadece sosyal medya için yaşayan insanlar var mesela eşimde bu tarz bir insana döndü bir yere gidiyoruz hemen çek beni diyor yani sürekli fotoğraf video çekip paylaşıyor beğenmeyenlere kızıyor sayıyor bunlar aşırı saçma geliyor bana 🤦🤦

İnanır mısınız sosyal medyayı hiç kullanmıyorum hoşuma gitmiyor. Hiçbir hesabım yok eşimle de anlaşmıştık sosyal medyayı kullanmayacaktık ama o kendisine açtı 7/24 nerdeyse elinde telefon sosyal medyada geziniyor. Bu tarz şeyler gerçekten yuvaları perişan etti kadını erkeği herkes yoldan çıktı. İnsanlar acayip bişeye döndü sadece sosyal medya için yaşayan insanlar var mesela eşimde bu tarz bir insana döndü bir yere gidiyoruz hemen çek beni diyor yani sürekli fotoğraf video çekip paylaşıyor beğenmeyenlere kızıyor sayıyor bunlar aşırı saçma geliyor bana 🤦🤦
Ah canım Allahim yardımcın olsun zaten bu sosyal medya yüzüne kaç yuva yıkıldı benim eşim benim yanımda bile yok göremiyorum ne yaptığını ama bana söz verdi bi daha yapmicam diye tabi bi kere güvenim sarsıldı asla yapmaz derdim başıma gelince bittim resmen

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın sağol yıkmak çok kolay ve canım bir birimize destek olmalıyız hepimiz evliliğimiz de zor dönemler yaşıyoruz yapmak çok zor kim bilir Sibel evlenirken o evi ne zorluklar la yaptı ne sıkıntılar çekti iki evladı var baba evine dönmek çok kötü Allah hiç bı kız çocuğunu baba evine dönmeyi nasip etmesin ❣️🙏
Amin canım kocalarda biraz duyarlı olsa olmuyor sabretmek lazım hatalarını anlarlar bidaha yapmazlar inşallah bide günah yani dini yönden bakılmıyor bazı şeylere

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Annişler bugün gidecektim urfaya gizlice bırakacaktı bu şerefsizi ama asker kardeşim asker sınavına girecek ankaraya gelecek buraları bilmez şerefsiz kocam götürecek sınava dedem küsecem kardesim asker kızar gelir bunu vurur ne yapacam hiç bir şekilde konuşmuyorum yemek dahi yapmıyorum ona
Ahh be neden kadinlar bu kadar aci cekiyo

...

Moderator
Mod
rank
Annişler bugün gidecektim urfaya gizlice bırakacaktı bu şerefsizi ama asker kardeşim asker sınavına girecek ankaraya gelecek buraları bilmez şerefsiz kocam götürecek sınava dedem küsecem kardesim asker kızar gelir bunu vurur ne yapacam hiç bir şekilde konuşmuyorum yemek dahi yapmıyorum ona
Gitme canım.Minik bebekle havalar soğuk.Birde Allah kimseyi baba evine düşürmesin.Gidecekse eşin gitsin.Birde çok pişmansa söz al ondan.Bir daha yapmasın ozaman.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar