Kızlar buraya bakarmisinniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar buraya bakarmisinniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,551 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar buraya bakarmisinniz
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasılsın bugün canım
Moralim iğrenç 🤦🏻‍♀️ama iyi olmaya çalışıyorum ay insan eşinden ayrılınca ne kadar kötü oluyoe ya 1 hafta ilaç gibi gelmişti bize ama dün gece çok kötü bir boşluğa düştüm 🥺🥺. Kayra da uyanıe uyanmaz baba dedi. Ağrı konusunda ise hafif hafif gece de sancım vardı ama şüküe iyiyim canım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Moralim iğrenç 🤦🏻‍♀️ama iyi olmaya çalışıyorum ay insan eşinden ayrılınca ne kadar kötü oluyoe ya 1 hafta ilaç gibi gelmişti bize ama dün gece çok kötü bir boşluğa düştüm 🥺🥺. Kayra da uyanıe uyanmaz baba dedi. Ağrı konusunda ise hafif hafif gece de sancım vardı ama şüküe iyiyim canım
Ayyy cnm benim yaa Rabbim tez vakitte kavuştursun inşallah 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa kıyamam rabbim kimseyi babasız bırakmasın eşinden yuvasından etmesin inşallah canım
Bende geldim hasteneye anestezi için tahlil sonuçlarımi dahiliye bakicak burdan annemlere gidicem ameliyat olup bitene kadar ordayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pazara gidicem aşk
Hmm iyi kahvaltıyw gel dönüşte annegile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar