Kizlar çok acil bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Fatma034 tarafından oluşturulan Kizlar çok acil bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,399 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar çok acil bakin
Konbuyu başlatan Fatma034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilsin

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doktora gittm hamile kalamıyorum diye eşime sperm testi yapıldı onda sknti yok dedi bende yumurta catlamiyo dedi hsg filmi istedi aranızda yaptıran varmı
Hsg yani rahim filmi evet gerekli rahimde , yumrtalıklarda,tüplerde sıkıntı olup olmadığına bakılıp ona göre yönlendirecektir sizi genelde isteniyor bencede gerekli ultrasonda görünmüyor bu durum çnkü hsg le tespit edilebiliyor

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank
Peki sonrasında ne oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yaptirdim ilacli rahim flimi tuplere bakiliyo
Ağrısı oliyomu ve doktor baktıktan sonra nasıl bı tedavi uygulayacak

Ağrısı oliyomu ve doktor baktıktan sonra nasıl bı tedavi uygulaadi

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doktora gittm hamile kalamıyorum diye eşime sperm testi yapıldı onda sknti yok dedi bende yumurta catlamiyo dedi hsg filmi istedi aranızda yaptıran varmı
Hsg ben de yaptırdım. Anestezili ve normal seçeneklerim vardı. Doktorum çok ağrımıyor boşuna anestezi parası verme demişti. Ben de normal yaptırdım. Korkutucu bir ağrı değil. Belki 20 saniye regl sancısı kadar ağrıyor, sonra hiç bir şey olmamış gibi devam.

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Peki sonrasında ne oldu

Ağrısı oliyomu ve doktor baktıktan sonra nasıl bı tedavi uygulayacak

İki defa yaptırdım ilk yaptırdığım beni korkutuyor anestezi istedim öyle oldu ayildigimda ölüyorum sandım doğum sancisindan beter ağrı kesici üstüne ağrı kesici yaptılar öyle geçti benden önce girenler kıyafetini düzeltip çıktılar ben öyle oldun aradan iki yıl geçti tekrar çektirdim bu sefer inat yaptım anestezi istemedim eşim kızdı hatt o halini nasıl unuttun anestezi yaptır dedi yaptırmayacağim dedim yaklaşık 5 dk sürdü 30 40 saniye kadar orta derece bi adet sancısı gibi sancı oldu geçti üstümü giydim çıktım diğer si neden ağrıdığını bu niye agrimadi bilmiyorum ama bünyede bünyeye fark ediyor o yüzden çekinme gelip geçiyor tedaviye gelince zaten masada dr bana hersey çok güzel tüpler tıkalı değil demişti CD veriyor kendi dr goturuyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.