Kızlar Çok Acil Bu Ne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çiçekk tarafından oluşturulan Kızlar Çok Acil Bu Ne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,243 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Çok Acil Bu Ne
Konbuyu başlatan Çiçekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen ay lavaboya girdiğimde böyle birşeyle karşılaştım iç çamaşırıma gelmişti. Daha sonra doktora gittim hormon testi alttan muayene falan oldum hiç bir sorun yok dedi sadece yoğun enfeksiyon var dedi fitil ve hap verdi. Peki o zaman bu düşen neydi? Birde enfeksiyon gebeliğe engel mi ve ne iyi gelir başka
Aaa nasilda bebek benziyor düşük yapmişsin qaliba canm

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen ay lavaboya girdiğimde böyle birşeyle karşılaştım iç çamaşırıma gelmişti. Daha sonra doktora gittim hormon testi alttan muayene falan oldum hiç bir sorun yok dedi sadece yoğun enfeksiyon var dedi fitil ve hap verdi. Peki o zaman bu düşen neydi? Birde enfeksiyon gebeliğe engel mi ve ne iyi gelir başka
Baya baya belli internet fotoqrafı olduğu böyle yapınca ne oluyo şimdi? buna benzer bişiy düşdü yazsa inanırım amma bu geldi yazmış😏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Enfeksiyon kaynaklıdır canım şuan nasılsın peki

Tüm sayfalar yüklendi.