Kızlar çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya33 tarafından oluşturulan Kızlar çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,873 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil
Konbuyu başlatan Derya33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
6 aydır evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum adetim bu ay çok karışık oldu normalde 6 gün olurdum biterdi bu ay 6 gün oldum iki gün durdu bı gün geldi tekrar iki gün durdu ve bugün bidaha geldi bu arada çocuğum olsun diye 4 gündür soğan kürü yapiyorm lütfen yardım edin sizce nede

Canm daha yeni evli sayılırsın bizde bir sıkıntı olmadığı halde evlendikten 1 yıl sonra oldu çocuğumuz dr.a gittik yumurtalarim çok iyi çalışıyordu folik asit verdi 15 gün kullan adetten hemen sonra ilişkiye grin dedi gene olmadı 1 yıl sonra oldu yani Rabbim ne zaman isterse dilerse ozaman olur 3 yıllık evliyiz smdi 2. Oğluma hamileyim Allah nasip ederse. Anlattığın kadarı ile sende adet düzensizliği var. İnşallah en kısa zamanda olur çocuğunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 aydır evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum adetim bu ay çok karışık oldu normalde 6 gün olurdum biterdi bu ay 6 gün oldum iki gün durdu bı gün geldi tekrar iki gün durdu ve bugün bidaha geldi bu arada çocuğum olsun diye 4 gündür soğan kürü yapiyorm lütfen yardım edin sizce neden
Bende kisken adet düzensizliği vardı 3 tane soğan hasladim 2 bardak içtim sonra düzene bindi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar