Sorum var Kızlar çok acillllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar çok acillllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acillllll
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Belki canım duş aldirirken dikkat ediyorum ama kaçmıştırda olabilir çubuk fln hiç sokmadim cnm birde osurnca aşırı pis kokuyor acaba kabizmi iştahı yok
Acaba enfeksiyon mu var ki kuzum oda rahatsız eder. Sen bir doktora söyle iştahsızlığını da söyle emmek istemediğini onlar şikayetine göre tetkik yaparlar.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Olur mu öyle canım bağırsaklarinda enfeksiyon olmuş olabilir mi
Olabilir canım. Kayra bağırsak enfeksiyonu geçirdi o zaman asla durmaz yemek dahi yemek istemezdi dediğin gibi gazı kötü kokardı. Dışarı da bir kere yemek yedirdim diye bağırsaklarında enfeksiyon oluşmuştu yvarumun. Antibiyotik vermişlerdi düzelmişti. Ama senin ki küçük işte insan neyş olacağını anlayamıyor ondan şunu bunu yap demek yerine doktora götür demek daha mantıklı geliyor canım 😘

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım. Kayra bağırsak enfeksiyonu geçirdi o zaman asla durmaz yemek dahi yemek istemezdi dediğin gibi gazı kötü kokardı. Dışarı da bir kere yemek yedirdim diye bağırsaklarında enfeksiyon oluşmuştu yvarumun. Antibiyotik vermişlerdi düzelmişti. Ama senin ki küçük işte insan neyş olacağını anlayamıyor ondan şunu bunu yap demek yerine doktora götür demek daha mantıklı geliyor canım 😘
Bence anlattıklarından yola cikarak bence benim bebeğim de aynı seyleri yasiyor çünkü 5 gün oldu bence kaka yapmayali dün de kulak çöpüne zeytinyağı yaptım popsuna baskı yaptım çok az yaptı ikindi ağladı yapamadı birde uyumuyor gözleri kapalı huysuzlaniyor doğru durust emmiyor birde çok aşırı kötü kokuyor inşallah serum fln vermezler ilaçla tedavi olunur

Canım ama ben emzirdim uyandığı zaman emdi baya sonra ağlamaya başladı zaten dün gece de çok agliyodu kulağından koyu turuncumsu bir akinti geliyor her iki kulaktan da bende fitil verdim ardından süt koydum keşke koymasaydim cahilligim işte
Belki cnm doymuyorfur bebek bende 2 buçuk aulylik bebeğim emziriyor bazen doymadigi için çok ağlıyor uyumuyor biraz mama yapıp veriyom uyuyor sütun yetmiyor olabilir cnm

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.5 aylık kızım emdiği sira ağlıyor göğsümu tutmak bile istemiyor dün gece sabaha kadar uyuyamadi hep huysuzlandi ağladı şimdi yine aynısı oluyor ağlıyor sürekli kulağından da koyu sarı bir akıntı geliyor kulağına anne sütünden damla koydum sizce sorun kulakmidir ne yapacağımi bilmiyorum
Evet canim kulagi agriyo doktora git

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bence anlattıklarından yola cikarak bence benim bebeğim de aynı seyleri yasiyor çünkü 5 gün oldu bence kaka yapmayali dün de kulak çöpüne zeytinyağı yaptım popsuna baskı yaptım çok az yaptı ikindi ağladı yapamadı birde uyumuyor gözleri kapalı huysuzlaniyor doğru durust emmiyor birde çok aşırı kötü kokuyor inşallah serum fln vermezler ilaçla tedavi olunur
Kabızlıkta iştahsızlık yapar annesi sen bir doktora götür miniği bizede haber ver canım ve emin ol serum ilaçdan daha etkili. En azından ağrısını direk keser çocuk ilaçlar etki edene kadar kendine gelir 😘

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kabızlıkta iştahsızlık yapar annesi sen bir doktora götür miniği bizede haber ver canım ve emin ol serum ilaçdan daha etkili. En azından ağrısını direk keser çocuk ilaçlar etki edene kadar kendine gelir 😘
Canım benim eşim sinirli biri. Çocuklar hasta olunca hastalığı bende buluyor benim üstüme geliyor birde duysa doktor serum verck daha çok soylenck ondan dedim hiç anlayisli biri değil sürekli söylenen biri korkum ondan yoksa vallahi serum versinler hemen iyi olur en azindan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Canım benim eşim sinirli biri. Çocuklar hasta olunca hastalığı bende buluyor benim üstüme geliyor birde duysa doktor serum verck daha çok soylenck ondan dedim hiç anlayisli biri değil sürekli söylenen biri korkum ondan yoksa vallahi serum versinler hemen iyi olur en azindan
Böyle insanlardan nefret ediyorum ne o kendisi hala hasta olunca suçu annesinde mi buluyor ne düşüncesiz insanlar madem sen hasta ediyorsun o zaman kendi baksın 1 saat dayanabiliyor mu görelim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar