Sorum var Kızlar çok acillllll

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar çok acillllll başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 691 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acillllll
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Böyle insanlardan nefret ediyorum ne o kendisi hala hasta olunca suçu annesinde mi buluyor ne düşüncesiz insanlar madem sen hasta ediyorsun o zaman kendi baksın 1 saat dayanabiliyor mu görelim
Hiç bakar mı iki dk tutsa geri bana veriyor bebeği birde 2 yaşında kızım var bebekle ilgilenince diğer kizmda ilgi istiyor tabi ilgilenmiyor benim üstüme atıyor hiç anlayışlı bir insan değil hasta olunca da bana kızıyor bir ara kızım hastaneye girdi üç gün serum yedi benle kavga etti hatta eve geldiğimizde sırf bu hastane yüzünden bana bile vurmuşlugu var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç bakar mı iki dk tutsa geri bana veriyor bebeği birde 2 yaşında kızım var bebekle ilgilenince diğer kizmda ilgi istiyor tabi ilgilenmiyor benim üstüme atıyor hiç anlayışlı bir insan değil hasta olunca da bana kızıyor bir ara kızım hastaneye girdi üç gün serum yedi benle kavga etti hatta eve geldiğimizde sırf bu hastane yüzünden bana bile vurmuşlugu var
Tövbe yarabbim ya nerden buldun kız bu adamı 🤦🏻‍♀️. Allah yardımcın olsun ne diyim rabbim eşine hidayet versin inşallah 🙏🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Vallahi canım Amin Amin severek evlendik ben nerden bileyim adam böyle biri cocuklar hastalaninca sinirleniyor iyi olunca herşey iyi hasta olunca ben kötüyüm yani normal bir insan gibi davranmiyor
Çocukların üstüne titriyor belli ama yanlış bir sevgi bağı eşinde ki evde olumsuz olan her şeyden seni sorumlu tutması yanlış

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.5 aylık kızım emdiği sira ağlıyor göğsümu tutmak bile istemiyor dün gece sabaha kadar uyuyamadi hep huysuzlandi ağladı şimdi yine aynısı oluyor ağlıyor sürekli kulağından da koyu sarı bir akıntı geliyor kulağına anne sütünden damla koydum sizce sorun kulakmidir ne yapacağımi bilmiyorum
Kulakları akıyorsa eyer soğan sür soğan suyu iyi gelir herseye anne sütü surulmez yada bir çocuk doktoruna göster bebeğini

Tüm sayfalar yüklendi.