Kizlar çok bunaldım artik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisaa tarafından oluşturulan Kizlar çok bunaldım artik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,808 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok bunaldım artik
Konbuyu başlatan Nisaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Ya eşimin öyle karıyla kızla pek isi olmaz ya cunku 20 senelik evliyim daha esimin hic bikiza yazdigini baktigini gormedim arada tele fonunuda kurcaliyorum ama yok birsey hep çocuğu bahane ediyor yok kızının yanında sigara icemiyormus telefona bakamiyormus filim serediyormus ses olacak diye ama benimde yavaş yavaş canıma tak ediyor gayri bıktım ayrtikya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soylesoyleyim ilişkin arada bir oluyor olduktan sonrada zaten odasına gidiyor sanki evde tek başına yasamak ister gibi

Soylesoyleyim ilişkin arada bir oluyor olduktan sonrada zaten odasına gidiyor sanki evde tek başına yasamak ister gibi
Adami bi doktor gormasi lazim psihologa gitsin ciddi sorun var. Benda onca baska kadin var hayatinda dedimda ama kadinlarla isi olmaz diyinca vaz gectim bise deyim erkeklar cok uyaniklar sana nomera yapipda baskayla iliskisi olanda cokk var bi acigini bulamassin ama mutlak biri oluyo. Ikinizda bi psihologa gidin derim cunku Sanelar var aranizda

Bazen kendi kendime diyorumki ben bunun gibi odun gibi birine nasıl varmisim diyiyorum çok zit kutuplariz çok o yanlizgi sever bende tam tersi ben sen şakrak biriyim oda tam tersi ben gezmeyi eğlenmeyi çok severim oda tam tersi ben ailemle vakit geçirmeyi severim özel günleri düşünürüm oysa benim tam tersi
çok zittim
Sana helal olsun 20 sena bu adamla evli kalmana👏

Son düzenleme:

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2 buçuk senedir kocamla ayriyatiyoruz yani kizim doğduğumdan berri artık bu benim çok canimi sikiyor her aksam yanliz yatmaktan bıktım artikya esimede bazen kızıyorum hep bir bahane buluyor diyer odada yatmak icin hep bir bahane anlicaniz karı koca ilişkimiz kalmadı sadece kağıt üzerinde bi evlilik gibi geliyor bana bilmiyorum acaba benim yanlış dusunuyorum
Benimde oğlum doğduğunda kayınvalidem ayrı yatıracak ti ben sorun çıkardım karışmasın diye yoksa rahata alışıyorlar erkek geri herşey bahane oluyor

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Adami bi doktor gormasi lazim psihologa gitsin ciddi sorun var. Benda onca baska kadin var hayatinda dedimda ama kadinlarla isi olmaz diyinca vaz gectim bise deyim erkeklar cok uyaniklar sana nomera yapipda baskayla iliskisi olanda cokk var bi acigini bulamassin ama mutlak biri oluyo. Ikinizda bi psihologa gidin derim cunku Sanelar var aranizda

Bende sengibi düşünüyorum canın bana görede psikolojik sorunuvar çünkü adam yalnızlığı seviyor ama gitmeski kesge gitse onun bitan sevdiği şey kahveye gitmek ister evden ise isten kahvede devamlı ben haberlerini alıyorum hep kahvede takıldığını sağdan soldan soyluyorlar

mecbur Kaldım ama gel bana sor bide
nasıl kaldigima artık illallah ettim sirf çocuklarıma sevep durdum 2 ci oglumda epilepsisi var çok duygusal sirf ona birşey olmasin diye çekiyorum bu adamı tabi şimdi bide kızda çık mecbur kaldim

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Bende sengibi düşünüyorum canın bana görede psikolojik sorunuvar çünkü adam yalnızlığı seviyor ama gitmeski kesge gitse onun bitan sevdiği şey kahveye gitmek ister evden ise isten kahvede devamlı ben haberlerini alıyorum hep kahvede takıldığını sağdan soldan soyluyorlar

mecbur Kaldım ama gel bana sor bide
nasıl kaldigima artık illallah ettim sirf çocuklarıma sevep durdum 2 ci oglumda epilepsisi var çok duygusal sirf ona birşey olmasin diye çekiyorum bu adamı tabi şimdi bide kızda çık mecbur kaldim
Benca konus adamla ikna et bi turlu yol bulabilirsin canim kolay degil 😔

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aa öyle şey olurum ococuk sadece sizin degil onunda çocuğu oda ilgilenmek zorunda böyle düşünen insanlarda sinir oluyorum
Maalesef onu anlatamiyorum ben anne imisim ben bakmali imisim tuvalete giremiyorum banyo yapamıyorum doğru düzgün ama erkek bir tuvalete girsin bir saat çıkmıyor elinde telefonu birşey söyleyince kabahat li oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.