Kızlar çok kötü deprem oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kızlar çok kötü deprem oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,373 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar çok kötü deprem oldu
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canım benim şimdi Twitter dan gördüm bende sen iyimisin çocuklar iyimi
İyi iyi kontyner i devirecekti 🥺 çok korktum oğlum bir yere dedesi ile gtmsti kızımda uyuyo konteyner de tekti kapıya geçtim hemen durdu şükür of çok korktum 🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi iyi kontyner i devirecekti 🥺 çok korktum oğlum bir yere dedesi ile gtmsti kızımda uyuyo konteyner de tekti kapıya geçtim hemen durdu şükür of çok korktum 🥺🥺
Çok uzun sürdü bitmeyecek sandım 🥺

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank

Kıyamam ya bayağı fena olmuş millet sokakta o can havliyle tabi Rabbim yardımcınız olsun inşallah can kaybı yoktur biraz dışarda otur istersen artçılar olabilir

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Çok geçmiş olsun canım benim, çok üzüldüm Rabbim korusun sizi 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.