Kızlar çok kötü deprem oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kızlar çok kötü deprem oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,428 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar çok kötü deprem oldu
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
disardayim ozlemcimm şuan eve giremedik burasıda çok kotu sallandi
Kız biz konteyner e zorla geçtik 🥺 çok kötüydü yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım benim inşallah bu gece temkinli yatın deprem çantanızı falan yanınızda tutun bu gecede sizin için uyuyamıcam galiba aklım ve kalbim sizinle dikkat edin kendinize
Oy kıyamam kuzum hep hazır zaten Allah razı olsun inşallah canım zaten konteyner dyz bir şey olmzda insan korkuyor ya 🥺

Çok gçmş olsn Allah tekrarını yaşatmasın beterinden korusun inş 🤲
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲🤲

İyi ama psikolojim.gitti iyiece ya 🥺
Geçmiş olsun canım benim nasılsınız siz 🥺

Allah yardımcınız olsun inşallah canım 🤲
Amin amin inşallah Allah razı olsun 🤲

Aynen vallahi rabbim beterinden korusun inşallah 🤲
Aminn inşallah canım benim inşallah 🤲

Aynen vallahi rabbim beterinden korusun inşallah 🤲
Aminn inşallah canım benim inşallah 🤲
i

i

i

i

Çok geçmiş olsun canım evet çok kötü idi gerçekten ya peki kim uyarı yaptı cnm rabbim tekrarını göstermesin ya cmm 🙄😩😩çok kötü oldum

Çok geçmiş olsun canım evet çok kötü idi gerçekten ya peki kim uyarı yaptı cnm rabbim tekrarını göstermesin ya cmm 🙄😩😩çok kötü oldum
Amin amin inşallah yanımdaki konteyner de amcmlr var iki Metre ötede onlardakiler dedi aslı var mı bilemiyorum inşallah olmaz çok korktum of Amman 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaaa gercek mi önemli bir durum var mı kuzum ya
Evet ya malesef 🥺 keşke olmasaydı

Hissetmedim çok şükür. Hepimize çok geçmiş olsun 🤲 Rabbim bizlere beterini yaşatma bizleri her türlü afetten muhafaza eyle sana inandık sana sığınıyoruz.🤲🤲
Oh çok şükür canım benim buna sevindim inan olsun ki burda çocuklar baş bağırdı oğlum yoktu dedesiyle babaanesyle bir yere gtmsti esimjn dayısının kızı var oğlumla yaşıt annesine anne deprem de o zaman olseydik bundan daha iyiydi dedi ya 🥺 bizim bile demisligimiz var ammann Rabbim büyük herşeyi yoluna koyar inşallah depremde olmezsek korkudan öleceğiz 🥺

Hissetmedim çok şükür. Hepimize çok geçmiş olsun 🤲 Rabbim bizlere beterini yaşatma bizleri her türlü afetten muhafaza eyle sana inandık sana sığınıyoruz.🤲🤲
Oh çok şükür canım benim buna sevindim inan olsun ki burda çocuklar baş bağırdı oğlum yoktu dedesiyle babaanesyle bir yere gtmsti esimjn dayısının kızı var oğlumla yaşıt annesine anne deprem de o zaman olseydik bundan daha iyiydi dedi ya 🥺 bizim bile demisligimiz var ammann Rabbim büyük herşeyi yoluna koyar inşallah depremde olmezsek korkudan öleceğiz 🥺
Direk aklıma sen geldin kuzum giremedim nasılsın iyimisiniz
Sağolasın canım benim Allah razı olsun psikoloji dışında iyiyiz ya

Direk aklıma sen geldin kuzum giremedim nasılsın iyimisiniz
Sağolasın canım benim Allah razı olsun psikoloji dışında iyiyiz ya
Bende Diyarbakır dayım valla çok korktuk
Çok kötü oldu Allah'ım doğru getrsin İnşallah ya

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah ya 🥺🥺🥺🥺🥺

Bende aynı kızımla tektim ödüm koptu uzun da sürdü 🥺

Amin amin inşallah Allah razı olsun inşallah canım benim 🥺

Düşünmen ve duan yeterli Allah razı olsun inşallah canım benim 🥺 rabbim kimselere yaşatmasın

Uyarı yapıldı gece şiddetli olblr diye o birinci de de evlere asla girmeyin ikinci olck diye kimse hesaba almadı yalan diye oldu ama 🥺🥺

Uyarı yapıldı gece şiddetli olblr diye o birinci de de evlere asla girmeyin ikinci olck diye kimse hesaba almadı yalan diye oldu ama 🥺🥺

Bende bende 🥺 ilk ses çıktı o ses neydi derken sesler çoğaldı çok kötü oldu yanimizdsii dibimizdki evler ağir hasarlı yıkık yarısı yok öyle duruyor yolun yarısı kapanmış yıkmyorlar da hala 🥺🥺
Canm Allah yardimciniz olsun birdaha bu korkuyu yaşamayiniz eski enkszlar temizlenmişi canm ?yinemi binalar ucmuşmu ya nedir bu sizin Türkiyənin derdi bitmez olduki türkiye de neden böyle hep deprem oluyorki mesla Rusiyada hic olmaz tum kalbimiz sizinle dualarimizda Allah size yardimci olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.