Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,605 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğacak bebeğin rızkını allah verir evladını bırakırsa hiç bir işi rast gitmicek bundan eminim devlete bırakacağına çocuğu kendisi gidip siginsin ağlarıyla en azından dava açarsa nafaka alır korkmasın devlet barodan avukat bile atar ona ufacık bebeğin ne suçu var birde onun ahinimi alacak kendi kimsesiz onuda kimsesiz bırakacak allah yardım etsin allah akıl fikir versin su anda kiraa yardımı bile yapılıyor başvursun ne bileyim yaaa ne yapabilirse yapsın ama çocuğu bırakmak çözüm değil
Haklısın canım eskiden mis öyle para yok imkan yok insan lar şimdi devletin imkanlarından faydalana bilir ev eşya erzak yardımı yapiliyo nafaka bağlanabilir ya böyle bı bayan vardı Esra Erol a çıktı bı hayır sever kira yardımı yaptı erzak bebeğin ihtiyaç lari herşey yardımı yapıldığı doğumu bile ücretsiz yaptırdılar kendine güvense herşey yapar bı kadin

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım eskiden mis öyle para yok imkan yok insan lar şimdi devletin imkanlarından faydalana bilir ev eşya erzak yardımı yapiliyo nafaka bağlanabilir ya böyle bı bayan vardı Esra Erol a çıktı bı hayır sever kira yardımı yaptı erzak bebeğin ihtiyaç lari herşey yardımı yapıldığı doğumu bile ücretsiz yaptırdılar kendine güvense herşey yapar bı kadin
Kesinlikle oyle canim hayat ne yasatti bilemem ama allaha inancini yitirmemesi lazım her zorluğun bir sebebi ve sonu var bu hayatta

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam kovacamda sürekli orda durup bekleyemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz o an oyle düşündük öyle elini kolunu sallaya evden çıkmış gidince arkadaşımı ağlayarak görünce sinir krizi geçirdim valla ona inat olsun diye değil tabiki

Biz o an oyle düşündük öyle elini kolunu sallaya evden çıkmış gidince arkadaşımı ağlayarak görünce sinir krizi geçirdim valla ona inat olsun diye değil tabiki

Araştırıyoruz hele şu davayı acalimda öyle elini kolunu sallayip küfür edip gidemiycek pezev...

Araştırıyoruz avukatla görüşecez en iyisi avukata danışmak en iyisi bizi o yönlendirir en mantıklısı avukat
Benim size önerim yaşadığınız yerdeki kadın hakları dernek ve vakiflarina da basvurmanız sizi onlar yonlendiriler

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklara dayanamadım gibi valla karşımda bir kadın ağlasa bir erkek onu uzse boktan şeye valla gözüm biseyi görmüyo hiç dayanamıyorum

Bende bırakmam ama böyle benim hayatımı mahvetip güle gulede yaşamasına izin vermem benim başıma gelirse o çocuk tek benim değil yani ben yaparım ben bakarım ben ederim diye bütün yükü ben sirtlanmam

Bende bırakmam ama böyle benim hayatımı mahvetip güle gulede yaşamasına izin vermem benim başıma gelirse o çocuk tek benim değil yani ben yaparım ben bakarım ben ederim diye bütün yükü ben sirtlanmam

Birinde okudum kadın hamile eşi dövüyor yani hamileyken döven çocuk doğsun öldürür atar çocuğu öyle adama da vermek çözüm değilde işte ben kadınlara hiç kiyamiyorum

Birinde okudum kadın hamile eşi dövüyor yani hamileyken döven çocuk doğsun öldürür atar çocuğu öyle adama da vermek çözüm değilde işte ben kadınlara hiç kiyamiyorum

Yanlış anlamam da napiyim valla birini okuyorum hamile dayak yiyo biri evine bakmiyo biri başka birini buluyo hem kadınların hayatına girip hemde istedikleri zaman içine edip hadi bana müsade deyip yollarına bakmalarını vallaben kaldıramıyorum bütün sorumluluğu üstüne alipda esde istediğiyle evlenince gezince daha beter kinleniyorum ayy valla ben çok sinir oluyorum çocuğu bırakmak çözüm değil ama bütün sorumluluğu kadının tek başına alması hele hiç çözüm değil

Yanlış anlamam da napiyim valla birini okuyorum hamile dayak yiyo biri evine bakmiyo biri başka birini buluyo hem kadınların hayatına girip hemde istedikleri zaman içine edip hadi bana müsade deyip yollarına bakmalarını vallaben kaldıramıyorum bütün sorumluluğu üstüne alipda esde istediğiyle evlenince gezince daha beter kinleniyorum ayy valla ben çok sinir oluyorum çocuğu bırakmak çözüm değil ama bütün sorumluluğu kadının tek başına alması hele hiç çözüm değil

Arastircaz onu kira gıda yardımı yapılıyor mu çalışmadığı sürede ona ccouga bakabilecek birşey varmı ona bakicaz arastirracaz kadın sığınma evi zaten olmaz bir süre sonra ordan cikiyo ondan sonra ne yapacak iyi kötü yine elinde eşya var eksikleri de tamamlariz

İrkilecekde bişey yok yani siz belki hayatınızı eşiniz mahvedip gidip dışarda gününü gün etmesi gezmesi evlenmesini hazmedebilirsinizde ben kolay kolay edemem çocukla tek başıma ortada kalıp oda dışarda yesin içsin gezsin birini bulsun evlensin her ne kadar hayatımızda cocukda olsa yanlızlik Allah'a mahsus herkes öyle birde genç yaşta kendini çocuğa adayip dışarı kendini kapatıp yaşamaz bunun yaşlılığı var hastalığı var insan yanına bir can yoldas arar bir süre sonra artı o insanla tekrar bir düzen kur artı birde çocuklu kadınsın ailesi kabul etmez başına laf olur geçmişin şimdi eğri oturup doğru konuşalım Türkiye'de yaşıyoruz daha bin tane şey ben hiç bir kadının kolay kolay bütün yükü sırtına alıp erkegede hadi yol senin ben bakarım demesine kesinlikle karşıyım kızlar daha ilk evliliğiini yapıyor yeri geliyo eş tarafı kıza o şekilde bile kulp buluyorlar begenmiyolar huzur vermiyorlar birde çocuklu kadınsan tekrar evlenmeye kalkarsan daha ne sıkıntılar yani dogrulari konuşursak daha iyi olur bu yüzden kadınların böyle herşeyi yüklenmesi benim şahsen çok zoruma gidiyor

Bizim için önemli kısmı çocuk doğduktan sonra geçim artı ise başladığında tekrar çocuk daha küçük bakacak kimse yok bu süreç sıkıntı yoksa çocuğun yiyeceği içeceği mesele değil mama da olsa onlar bir 6ay ek gıdaya geçene kadar idare edilir halletmeye caliscaz bakalım Allah yardım etsin
Yani canm bak yine diyorum dediklerinde haklı olabilirsin tmm cocuk iki tarafında cocugu ama anne fedakardır kolay mı öle cenneti ayakları altına almak bu yüzden cennet vadedilir annelere fedakarlık yaptıgı için. Yani adam zaten kötü biriyse kadına sıkıntı ı veriyorsa cocuga da sıkıntı verir her seyi yapabilir satar asar keser. Madem türkiye sartlarını konusuyoruz cocuklara yapılan işkencelerde cogaldı. Kadın bi sekilde kendini kurtarabilir bosanır kacar vs ama cocuklar bebekler napacak zalim babanın elinde. Ben bunu anlatıyorum. O zaman kadınlarda hemen cocuk yapmasın yani ne diim. Erkeğin huyunu suyunu çözene kadar mesela. Hayır bende acıyorum üzülüyorum kadınların haline ama cocuklara daha cok üzülüyorum. Kadın bosanacak coxuk babada eziyet görecek dövülecek vs hangi vicdan bunu onaylar hangi anne bunu kaldırabilir. Simdi sen bırakırım cocugu bana eziyet ederse diyorsun ama belli ki kocan ii. Allahım aranızı daha da ii etsin insaallah. Ama kötü olursa eşinle aran sende bırakamazsın herkes gibi her anne gibi coxugunı da alırsın yanına. Yani sözün özü erkek piskopat pisliğin tekiyse cocuk ortada kalıp kötü seylere maruz kalacaksa bunu da bike bile bi anne cocugu sırf kendi rahatı için yada erkek de çeksin rahat etmesin diye adama verirse ben ona anne falan demem agızımı bozarım. Ha ama medeni bi bosanmadır iki tarafta yüklenir yükü ona diyecek bişim yok.ki buradaki postlarda da pek medeni bosanmalar veya evlilikler yok genel olarak. o yüzden anne cocukları almalı ve bu yükü yüklenmeli. Allah yardım ediyo edecektir de.

Yani canm bak yine diyorum dediklerinde haklı olabilirsin tmm cocuk iki tarafında cocugu ama anne fedakardır kolay mı öle cenneti ayakları altına almak bu yüzden cennet vadedilir annelere fedakarlık yaptıgı için. Yani adam zaten kötü biriyse kadına sıkıntı ı veriyorsa cocuga da sıkıntı verir her seyi yapabilir satar asar keser. Madem türkiye sartlarını konusuyoruz cocuklara yapılan işkencelerde cogaldı. Kadın bi sekilde kendini kurtarabilir bosanır kacar vs ama cocuklar bebekler napacak zalim babanın elinde. Ben bunu anlatıyorum. O zaman kadınlarda hemen cocuk yapmasın yani ne diim. Erkeğin huyunu suyunu çözene kadar mesela. Hayır bende acıyorum üzülüyorum kadınların haline ama cocuklara daha cok üzülüyorum. Kadın bosanacak coxuk babada eziyet görecek dövülecek vs hangi vicdan bunu onaylar hangi anne bunu kaldırabilir. Simdi sen bırakırım cocugu bana eziyet ederse diyorsun ama belli ki kocan ii. Allahım aranızı daha da ii etsin insaallah. Ama kötü olursa eşinle aran sende bırakamazsın herkes gibi her anne gibi coxugunı da alırsın yanına. Yani sözün özü erkek piskopat pisliğin tekiyse cocuk ortada kalıp kötü seylere maruz kalacaksa bunu da bike bile bi anne cocugu sırf kendi rahatı için yada erkek de çeksin rahat etmesin diye adama verirse ben ona anne falan demem agızımı bozarım. Ha ama medeni bi bosanmadır iki tarafta yüklenir yükü ona diyecek bişim yok.ki buradaki postlarda da pek medeni bosanmalar veya evlilikler yok genel olarak. o yüzden anne cocukları almalı ve bu yükü yüklenmeli. Allah yardım ediyo edecektir de.
Allah yardımcınız olsun sizin arakadasınızin da diğer kadınlarında.

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Aldır aldırma derken geri dedik vebale biz girmeyelim Allah göndermiş vermiş vardır bir bildiğiyle kaldı öylece bende çekindim o vebale girmek istemedim ilk çocuğu dedim ne biliyim böyle olacağını
İyi yapmışsiniz olsun imtihan dünyası kimi eşi ile kimi evladı ile sinanir inşallah düzene girer herşey

Tüm sayfalar yüklendi.