Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,637 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm ya elin ayağım titriyor sinirden
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

İklim

Kayıtlı Üye
rank
O adam cocuk benden değil vs bile demiş .. ben olsam devlet e teslim ederim de o adama vermem . Neden mi ? Çünkü o adam gecen ki haberler de gördük . Şiddet uygulayabilir bebege nasıl emin olacağız ? Ay Allah'ım ne zor durumlar... Devletten de kendi durumunu düzeltince alsa bebegini . Tabi akıl vermek kolay ama bebegin babası merhametsiz bir şerefsiz anlattıgına göre . Bebege bakarsa bile hiç iyi bakmaz bellli :(
Demi en iyisi yuvaya bırakmak yuvayada güven olur mu ki ordada bakarlar mi sonu zaten belli ya yuvaya verecek yada babasına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım mamasina fare zehiri koyanmi görmedik biraz büyüyünce taciz eden mi döven mi satan mi çöpe atan mi mezarlığa gömen mi Kadınlar güçlüdür aslında önemli olan ona destek olmak
Doğru evet

Bende vermesi taraftarı değilim de elimiz kolumuz bağlandı yapacak bişey yok devletten yardım gelse ne zamana kadar yardım ediyorlar kirası faturası yiyeceği bunlar karşılanacak olsa bilmiyorum valla beynim durdu
Allah yar ve yardımcısı olsun canım çok zor bi rdurum ama doğursun bıraksın olmuyor böyle bir adam o günahsız evlada nasıl bakacak yapamaz ki

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Demi en iyisi yuvaya bırakmak yuvayada güven olur mu ki ordada bakarlar mi sonu zaten belli ya yuvaya verecek yada babasına

Doğru evet

Bende vermesi taraftarı değilim de elimiz kolumuz bağlandı yapacak bişey yok devletten yardım gelse ne zamana kadar yardım ediyorlar kirası faturası yiyeceği bunlar karşılanacak olsa bilmiyorum valla beynim durdu
Yuva da iyi değil ama kendini toparlayıp geri alır diye düşündüm . . Allah yardımcısi olsun:(

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Yuva da iyi değil ama kendini toparlayıp geri alır diye düşündüm . . Allah yardımcısi olsun:(
Oraya bırakacak kendini toparliyacak adam evden kendi parasıyla aldığı esyalarida götürecek daha bunun o kısmı var daha önce aldı evden oturma grubunu Tv vs aldı götürdü geri getirdi barisinca şimdi geri götürecek bu kendini toparlayım çocuk kreş çağına gelsin diyene kadar oda çocuğundan soğur

Daha yani evden eşya alıp götürme gibi huyu var yatak odasıyla mutfak masasini falan vermemişti o ara arkadaşım evdeki halıları oturma odasını TV üniteyi topladı götürdü annesinin evine şimdi de öyle olacak daha birde eşya alma kısmı var

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim çok yakın cokda sevdigim bir arkadaşım var oda şuan hamile eşiyle çok sorunları olduğu için boşandılar resmi olarak kız ayrılınca hamile olduğunu anladı aldırmakla aldırmak arasinda çok kararsız kaldık Allah çocuğu gonderdiyse vardır bir sebebi dedik öyle böyle derken aldırmadı şuan hemen hemen benle haftası aynı eşiyle yine tartışmalar arkadaşıma küfür etmiş orosbu demiş çocuk benim değil demiş ve bu arkadaşım inanın çok iyi birisi hem çalışıyor hem evine harcıyor kocası kredi çekti araba aldı arkadaşım hem hamile hemde calisip evin faturasını ödüyor eksiklerini alıyor sırf başımda dursun diye idare ediyodu bugunde sen benle ilişkiye girmedin diye evden kıyafetlerini toplamış çıkmış gitmiş biz ne yapacaz böyle bir akıl verin arkadaşıma çocuk doğunca götür kapısına bırak diyorum çünkü ailesi yok cocugada onada bakacak hiç kimse yok doğur getir bırak ben zaten evlenecem evleneceğim kız bakacak çocuğa demiş bende doğunca bırak diyorum napiyim kimsesi yookki

Cocugada onada bakacak kimse yok çalışmasa ortada kaldı gibi bişey 😓😓 para yardımıyla da çocuk büyümez bunun kirası var faturaları var zaten kocası şerefsizin teki çocuk düzeltir dedik aldirmayalim günaha vebale girmeyelim dedik yok hamileyken karısına sahip cikmayan çocuk dogsada bir faydası olmaz bilmiyorum ne yapacaz

Arkadaşımın yüzüne daha fazla üzülmesin diye bişey diyemedim insan dışardan biri olsa bile hamile birine nasıl orosbu diyebilir kızda valla Allahım bu adamı bulup boğmak istiyorum bilmiyorum ne yapacaz ne edecez
Boşandıktan 1 yıl içinde doğan bebekler boşandı eşin nüfusuna geçer (kişi tekrar evlenmediyse)arkadaşın açsın bir babalık davası hem aylık nafaka alır hemde o it bebeğin masraflarını karşılamak zorunda kalır ayrıca arkadaşın baya safmis kuzum bosanirken neden malda hak iddia etmems

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Boşandıktan 1 yıl içinde doğan bebekler boşandı eşin nüfusuna geçer (kişi tekrar evlenmediyse)arkadaşın açsın bir babalık davası hem aylık nafaka alır hemde o it bebeğin masraflarını karşılamak zorunda kalır ayrıca arkadaşın baya safmis kuzum bosanirken neden malda hak iddia etmems
Yatak odası yemek masası fırın falan onda oturma grubu halı TV TV ünitesi kocası aldı şimdi yine gelip alacak biz en azından öyle düşünüyoruz gelip alır diye

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Doğacak bebeğin rızkını allah verir evladını bırakırsa hiç bir işi rast gitmicek bundan eminim devlete bırakacağına çocuğu kendisi gidip siginsin ağlarıyla en azından dava açarsa nafaka alır korkmasın devlet barodan avukat bile atar ona ufacık bebeğin ne suçu var birde onun ahinimi alacak kendi kimsesiz onuda kimsesiz bırakacak allah yardım etsin allah akıl fikir versin su anda kiraa yardımı bile yapılıyor başvursun ne bileyim yaaa ne yapabilirse yapsın ama çocuğu bırakmak çözüm değil

Btl

Kayıtlı Üye
rank
Bence zor bir durum allah yardımcısı olsun bence bebeğinesarılsın bırakmasın kokusunualınca bırakamaz anne verirse pişman olur ne babalar görüyoruz baba ana gibi bakabilir mi evladına ana başka demişler develere git anlat durumunu bir şey bilmiyorsan git bir avukata anlat bir çare bulunur ama evladını verme sahip çık zamanla herşey olur allah yardım eder evet zor ama babaya çocuk vermek böyle bir adama vermek hele çocuğa yazık anne bebeğini vermesin gitsin devlete çıksın heryere evlat icin herşeyi yapsın pes etmesin illa güzel bir kapı açılır vermesinadam evlense analik bakar mi bakmaz mi yazık o çocuğuna sahip ciksin

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benim çok yakın cokda sevdigim bir arkadaşım var oda şuan hamile eşiyle çok sorunları olduğu için boşandılar resmi olarak kız ayrılınca hamile olduğunu anladı aldırmakla aldırmak arasinda çok kararsız kaldık Allah çocuğu gonderdiyse vardır bir sebebi dedik öyle böyle derken aldırmadı şuan hemen hemen benle haftası aynı eşiyle yine tartışmalar arkadaşıma küfür etmiş orosbu demiş çocuk benim değil demiş ve bu arkadaşım inanın çok iyi birisi hem çalışıyor hem evine harcıyor kocası kredi çekti araba aldı arkadaşım hem hamile hemde calisip evin faturasını ödüyor eksiklerini alıyor sırf başımda dursun diye idare ediyodu bugunde sen benle ilişkiye girmedin diye evden kıyafetlerini toplamış çıkmış gitmiş biz ne yapacaz böyle bir akıl verin arkadaşıma çocuk doğunca götür kapısına bırak diyorum çünkü ailesi yok cocugada onada bakacak hiç kimse yok doğur getir bırak ben zaten evlenecem evleneceğim kız bakacak çocuğa demiş bende doğunca bırak diyorum napiyim kimsesi yookki

Cocugada onada bakacak kimse yok çalışmasa ortada kaldı gibi bişey 😓😓 para yardımıyla da çocuk büyümez bunun kirası var faturaları var zaten kocası şerefsizin teki çocuk düzeltir dedik aldirmayalim günaha vebale girmeyelim dedik yok hamileyken karısına sahip cikmayan çocuk dogsada bir faydası olmaz bilmiyorum ne yapacaz

Arkadaşımın yüzüne daha fazla üzülmesin diye bişey diyemedim insan dışardan biri olsa bile hamile birine nasıl orosbu diyebilir kızda valla Allahım bu adamı bulup boğmak istiyorum bilmiyorum ne yapacaz ne edecez
Cnm yanlıs anlama da sana bişi dicem. Ya ben diğer postlarda da yorumlarını görüyorum bi irkiliyorum. Hep cocukları babalarına bırakmayı öğütlüyorsun bu sekilde düşünüyorsun. Ama nerak ediuorum sen bırakır mısın bosansan eşinle eşine cocugunu?

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yanlıs anlama da sana bişi dicem. Ya ben diğer postlarda da yorumlarını görüyorum bi irkiliyorum. Hep cocukları babalarına bırakmayı öğütlüyorsun bu sekilde düşünüyorsun. Ama nerak ediuorum sen bırakır mısın bosansan eşinle eşine cocugunu?
Çocuklara dayanamadım gibi valla karşımda bir kadın ağlasa bir erkek onu uzse boktan şeye valla gözüm biseyi görmüyo hiç dayanamıyorum

Bende bırakmam ama böyle benim hayatımı mahvetip güle gulede yaşamasına izin vermem benim başıma gelirse o çocuk tek benim değil yani ben yaparım ben bakarım ben ederim diye bütün yükü ben sirtlanmam

Bende bırakmam ama böyle benim hayatımı mahvetip güle gulede yaşamasına izin vermem benim başıma gelirse o çocuk tek benim değil yani ben yaparım ben bakarım ben ederim diye bütün yükü ben sirtlanmam
Birinde okudum kadın hamile eşi dövüyor yani hamileyken döven çocuk doğsun öldürür atar çocuğu öyle adama da vermek çözüm değilde işte ben kadınlara hiç kiyamiyorum

Birinde okudum kadın hamile eşi dövüyor yani hamileyken döven çocuk doğsun öldürür atar çocuğu öyle adama da vermek çözüm değilde işte ben kadınlara hiç kiyamiyorum
Yanlış anlamam da napiyim valla birini okuyorum hamile dayak yiyo biri evine bakmiyo biri başka birini buluyo hem kadınların hayatına girip hemde istedikleri zaman içine edip hadi bana müsade deyip yollarına bakmalarını vallaben kaldıramıyorum bütün sorumluluğu üstüne alipda esde istediğiyle evlenince gezince daha beter kinleniyorum ayy valla ben çok sinir oluyorum çocuğu bırakmak çözüm değil ama bütün sorumluluğu kadının tek başına alması hele hiç çözüm değil

Yanlış anlamam da napiyim valla birini okuyorum hamile dayak yiyo biri evine bakmiyo biri başka birini buluyo hem kadınların hayatına girip hemde istedikleri zaman içine edip hadi bana müsade deyip yollarına bakmalarını vallaben kaldıramıyorum bütün sorumluluğu üstüne alipda esde istediğiyle evlenince gezince daha beter kinleniyorum ayy valla ben çok sinir oluyorum çocuğu bırakmak çözüm değil ama bütün sorumluluğu kadının tek başına alması hele hiç çözüm değil
Bence zor bir durum allah yardımcısı olsun bence bebeğinesarılsın bırakmasın kokusunualınca bırakamaz anne verirse pişman olur ne babalar görüyoruz baba ana gibi bakabilir mi evladına ana başka demişler develere git anlat durumunu bir şey bilmiyorsan git bir avukata anlat bir çare bulunur ama evladını verme sahip çık zamanla herşey olur allah yardım eder evet zor ama babaya çocuk vermek böyle bir adama vermek hele çocuğa yazık anne bebeğini vermesin gitsin devlete çıksın heryere evlat icin herşeyi yapsın pes etmesin illa güzel bir kapı açılır vermesinadam evlense analik bakar mi bakmaz mi yazık o çocuğuna sahip ciksin
Arastircaz onu kira gıda yardımı yapılıyor mu çalışmadığı sürede ona ccouga bakabilecek birşey varmı ona bakicaz arastirracaz kadın sığınma evi zaten olmaz bir süre sonra ordan cikiyo ondan sonra ne yapacak iyi kötü yine elinde eşya var eksikleri de tamamlariz

İrkilecekde bişey yok yani siz belki hayatınızı eşiniz mahvedip gidip dışarda gününü gün etmesi gezmesi evlenmesini hazmedebilirsinizde ben kolay kolay edemem çocukla tek başıma ortada kalıp oda dışarda yesin içsin gezsin birini bulsun evlensin her ne kadar hayatımızda cocukda olsa yanlızlik Allah'a mahsus herkes öyle birde genç yaşta kendini çocuğa adayip dışarı kendini kapatıp yaşamaz bunun yaşlılığı var hastalığı var insan yanına bir can yoldas arar bir süre sonra artı o insanla tekrar bir düzen kur artı birde çocuklu kadınsın ailesi kabul etmez başına laf olur geçmişin şimdi eğri oturup doğru konuşalım Türkiye'de yaşıyoruz daha bin tane şey ben hiç bir kadının kolay kolay bütün yükü sırtına alıp erkegede hadi yol senin ben bakarım demesine kesinlikle karşıyım kızlar daha ilk evliliğiini yapıyor yeri geliyo eş tarafı kıza o şekilde bile kulp buluyorlar begenmiyolar huzur vermiyorlar birde çocuklu kadınsan tekrar evlenmeye kalkarsan daha ne sıkıntılar yani dogrulari konuşursak daha iyi olur bu yüzden kadınların böyle herşeyi yüklenmesi benim şahsen çok zoruma gidiyor

Doğacak bebeğin rızkını allah verir evladını bırakırsa hiç bir işi rast gitmicek bundan eminim devlete bırakacağına çocuğu kendisi gidip siginsin ağlarıyla en azından dava açarsa nafaka alır korkmasın devlet barodan avukat bile atar ona ufacık bebeğin ne suçu var birde onun ahinimi alacak kendi kimsesiz onuda kimsesiz bırakacak allah yardım etsin allah akıl fikir versin su anda kiraa yardımı bile yapılıyor başvursun ne bileyim yaaa ne yapabilirse yapsın ama çocuğu bırakmak çözüm deği

Doğacak bebeğin rızkını allah verir evladını bırakırsa hiç bir işi rast gitmicek bundan eminim devlete bırakacağına çocuğu kendisi gidip siginsin ağlarıyla en azından dava açarsa nafaka alır korkmasın devlet barodan avukat bile atar ona ufacık bebeğin ne suçu var birde onun ahinimi alacak kendi kimsesiz onuda kimsesiz bırakacak allah yardım etsin allah akıl fikir versin su anda kiraa yardımı bile yapılıyor başvursun ne bileyim yaaa ne yapabilirse yapsın ama çocuğu bırakmak çözüm değil
Bizim için önemli kısmı çocuk doğduktan sonra geçim artı ise başladığında tekrar çocuk daha küçük bakacak kimse yok bu süreç sıkıntı yoksa çocuğun yiyeceği içeceği mesele değil mama da olsa onlar bir 6ay ek gıdaya geçene kadar idare edilir halletmeye caliscaz bakalım Allah yardım etsin

Son düzenleme:

Enesin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Arkadaşın dava açsın babalık davası şimdi doğmamış bebeğe bikile yapılıyor babalık davası nafaka da alır birde çocuğun masraflarınıda ödemek zorunsa kalır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar