Kızlar çok kötüyüm 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,447 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 günlük olduk kafayı yemek üzereyim habire ağlıyor gazi yok biseyi yok kakasini idrarıni herseyini rahat bi sekilde yapiyo yarim saatte bi uyaniyo durmadan emiyo duymuyo desem günde 7 8.defa kaka yapiyo neden böyle bu çocuk ya sinirden artik kafami duvarlara vuracam ya neden agliyo durmadan😭😭😭😭
Canım gazı yoksa kulak ağrısı vardır bebeğinin ben oğlumda yaşadım ilk bir aya yakın gaz sonra kulak ağrısına döndü
Duşa gir içini ferahlat dua et üstünden bütün Sıkıntılar kalksın inan çok iyi geliyor bende sebepsizce ağlıyordum bunları yapa yapa kendime geldim Allah sabır versin inşallah

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 günlük olduk kafayı yemek üzereyim habire ağlıyor gazi yok biseyi yok kakasini idrarıni herseyini rahat bi sekilde yapiyo yarim saatte bi uyaniyo durmadan emiyo duymuyo desem günde 7 8.defa kaka yapiyo neden böyle bu çocuk ya sinirden artik kafami duvarlara vuracam ya neden agliyo durmadan😭😭😭😭
Benim oğlumda öyleydi kolik değildi ama doktora götürmüştüm gazsancisi vardı midesinde kusuyodu falan emiyodu doymuyodu emzirme döneminin sonuna kadar çektim hele uyku problemini 3 yaşına kadar yani zor bebek zor oluyo rahatlık görmedim geçen bir bebek ziyaretine gittim maşallah bebek hiç aglamiyor hep yatiyor şimdi 5 yaşına girecek gece hala 1 defa uyanır ☺️ geçecek bu günler sabret cnm zor biliyorum ilk cocugun mu benim ikinci nasipse akıllı olsun çok istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda öyleydi kolik değildi ama doktora götürmüştüm gazsancisi vardı midesinde kusuyodu falan emiyodu doymuyodu emzirme döneminin sonuna kadar çektim hele uyku problemini 3 yaşına kadar yani zor bebek zor oluyo rahatlık görmedim geçen bir bebek ziyaretine gittim maşallah bebek hiç aglamiyor hep yatiyor şimdi 5 yaşına girecek gece hala 1 defa uyanır ☺️ geçecek bu günler sabret cnm zor biliyorum ilk cocugun mu benim ikinci nasipse akıllı olsun çok istiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İlk daha ya diyodum 3 4 tane yaparım arka arkaya diyodum böyle olunca eşimde bende diyoruz iki yeter😂😂😂😂

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu kizimda yasadim sorun olmadigi yerde agliyordu. Sorunumuz cok basitmis karni üstünde yatmak istiyormus. Bizde bunu bir ay sonra fark ettik. Iki oglumda öyle görmedim kizim simdi 11 aylik ve suan halen karni üstünde yatar öyle huzurlu oluyor bende öyle yatmayi severim. Istersen dene. Ilk yatirdigimda 6 saat uyumustu.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu kizimda yasadim sorun olmadigi yerde agliyordu. Sorunumuz cok basitmis karni üstünde yatmak istiyormus. Bizde bunu bir ay sonra fark ettik. Iki oglumda öyle görmedim kizim simdi 11 aylik ve suan halen karni üstünde yatar öyle huzurlu oluyor bende öyle yatmayi severim. Istersen dene. Ilk yatirdigimda 6 saat uyumustu.
Ama dikkat etsin yüzünün yumuşak zeminde olmaamasi lazım agzini burnunu kapatır Allah korusun

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ama dikkat etsin yüzünün yumuşak zeminde olmaamasi lazım agzini burnunu
Ama dikkat etsin yüzünün yumuşak zeminde olmaamasi lazım agzini burnunu kapatır Allah korusun
Yok kapatmiyor kizim 5 ayina kadar emzik emdi sonra dis cikarinca iki kücük parmak emmeye basladi. Iki parmakla agzinda kafasi yan öyle rahat ediyorum hem doktora söyledim durumu oda aynisini dedi yumusak birsey altinda olmasin diye. Sagol düsüncelerin icin

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla büyüsün kuzucuk yatabilir tabiki ama dediğim gibi sürekli gözetim de olmalı ya ben çok pimpirikliyim her saniye eyilir bakardım nefes aliyomu almiyomu bakalım bu bebisimde nasıl olacam 🥰❤️

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Ayni seyleri ilk cocugumda yasadim...Her bebek sakin ve huzurlu olmuyor malesef, dogum seklin bile bebegin suan ki haline sebep olabiliyor, bebeginle konuş senin sesini duysun anne sesi rahatlatıcıdir streste olabilir bebek henuz cok kucuk, rahatlatıcı masaj yap, sutun gazli olabilir sen kendi yiyeceklerine dikkat et gaz yapici yiyeceklerin porsiyonlarini kucult, yiyeceklerine de kimyon ekle rezene cayi ic, rezene cayindan bir cay kasigi bebege de ver gaz giderici ve rahatlatici etkisi var ve zarari yok. Birde abdestli emzirmeye ozen goster bebegini, henuz lohusasin yalniz birakma onu, korkuyor ve senin kokunu ariyordur. Yani o bir bebek ve derdini sadece ağlayarak dile getiriyor malesef. Ya duygusal eksiklik ya da bagirsaklariyla ilgili gaz sancisi çekiyor. Emzirdikten 5 dk sonra gazini cikar mutlaka sirtini yukari dogru sivazla ki gazi ustten ciksin bagirsaklara inmeden. Seni de anliyorum fakat sakin ol sendeki stres sut ile bebege geciyor bebegin stresli olmasina sebep oluyor, boyle bir kisir döngü ne yazik ki...

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım kakası nasıl normal mi rengi sarı poturlu olması lazım anne sutu alıyorsa rengi nasıl

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla büyüsün kuzucuk yatabilir tabiki ama dediğim gibi sürekli gözetim de olmalı ya ben çok pimpirikliyim her saniye eyilir bakardım nefes aliyomu almiyomu bakalım bu bebisimde nasıl olacam 🥰böyle söylim ilk cocuk olsa bende öyle olurdum ama.3 cü oldugu icin rahatim hem 24 saat yaninda olamam kizimda karni üstü yatiyor sirtinda yatinca 10 dakika bile sürmüyor dönüyor kendisi rahat edemiyor. Ben istemesemde kendisi dönüyor. Bende artik biraktim dikkat ediyorum yumusak olcak birsey olmasin diye.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar