Kızlar çok kötüyüm 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,444 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm 😭😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ya belki kulagıdır.
Elini yavaşca basdır kulagına belki sorun odur ya belki korkmuştur
Kulak ağrısı için on numara bir tarifim var belki bilenler vardır aşırı derecede faydalı iş görüyor hakiki zeytinyağını tavaya koyup ısıtıyorum ve 5 6 dış sarımsak soyup ikiye bölüp kızgın yağın içine atıyorum sarımsaklar kızarınca biraz tavanın altını kapatın boş bir damlalık şişesine boşaltın yada bir boş kavanoza ılık bir şekilde her iki kulağına 2 3 damla koyup Pamuk koyun hemen ağrısı geçiyor ve mışıl mışıl uyuyor🥰🥰🥰😁😇

Sibelhasan53

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 günlük olduk kafayı yemek üzereyim habire ağlıyor gazi yok biseyi yok kakasini idrarıni herseyini rahat bi sekilde yapiyo yarim saatte bi uyaniyo durmadan emiyo duymuyo desem günde 7 8.defa kaka yapiyo neden böyle bu çocuk ya sinirden artik kafami duvarlara vuracam ya neden agliyo durmadan😭😭😭😭
Size dua ediyo ağlasin cigerleri acilir bnce ayetel kürsü okuyun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sen ne guzel bi annesin böyle 😇
Bitanem oncelikle sakin ol daha lohusasin ister istemez cok etkileniyorsun allah korusun yanlis bir harekette bulunma 😘
Gazi olan bebekde kakasini guzel yapar gazini cikarir ama bebeklerin bagirsak florasi henuz gelismedigi icin bagirsak sorunlari illaki vardi . Relaxtac gaz damlasi gunde 3 defa iki şer damla kullana bilirsin . Taneli rezene cayi demleyip hem kendin icip hem bebegine iki cay kasigi verip rahatlamasini saglaya bilirsin .
Ayri yeten bebeklwrimizin 5 haftadan itibaren buyume ataklari oluyor bu konuyu arastrmani tavsiye ederim . Ataklar 1 hafta surer huysuz olur vs. Atak sonunda da yeni birsey ogrenir gulucuk atar konusmaya calisir falan .
Suan hala 2 ay boyunca hatta anne karnina donmek istiyor . O yuzden hep kucakta olmak ister seninle ten temasi ister guzel seyler soyleyip kucaginda pis pisleye bilirsin . Anne olmak kolay degil 🤭🥰 .
Ve bebegine hak ver senin karninda kiyafeti yoktu ustunde sesiz sakin rutin bir dongusu vardi . Ama simdi surekli ustu basi degisiyo bezleniyor yikaniyor uyutuluyor farkli insan sesleri var isik var . Alismaya calisiyor ama sana ihtiyaci var her bebek gibi . Ninnler soyle kuzuna op kokla seni hissetsin . Yari kirkiniz cikmis zaten az kaldi 40 ciksin duzeliyorlar . Sen kendine iyi bak senin psikolojindende etkilenir uzgunsen uzulur sutunden butun duygularin bebegine gecer 😌 Rabbime emanet ol kendinede kucuk kuzumada iyi bak 😘 sutun bol olsun 🥰

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım mesala sütüm çok olsada yinede kullanabilir iyim
Benim dustugum hataya dusme sakin.
İlk zamanlar ic camasirima kadar akiyodu sutum bebegime cok geliyodu akiyodu cok guzel surum vardi yani sonra sikinti stres azaldi sutum azaldigini gorunce uzuldum ekstradan aikinti yaptim kesilcek gibi oldu bu damlayi kullanmaya basladim . Sen bunu dogurur dogurmaz kullan birde sut poseti ve pompa al 20-25 tllik olanlar var bisiklet kornasi gibi 🤣🤣 emzirme sonrasi goguslerini pompayla bosalt ki sutun hic bitmesin devamli gelsin . Ben o bolca akan gunlerde sagmadim bilemedim ne yapmam gerektigini ama amdi sagiyorum bebegim emdikten sonra bosaltiyorum gogsumu sende oyle yap sagmak mastit olmayi onler . Goguste aut beklwrse mastit olursun yani sut kanallarin tikanir sut gelmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar