Sorum var Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek47 tarafından oluşturulan Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,731 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok mutluyum ve mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍😍
Konbuyu başlatan Dilek47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar annem hamileydi ve dün doğum yaptı bı erkek kardeşim daha oldu yine evin tek kızı olarak kaldım ve bugün doğum günüm kardeşim yeni yaşımda en güzel hediyem oldu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍🥰❤️
Ay masallah canım rabbim sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah 🤲♥️ senin de doğum günün kutlu olsun , artık seneye kardeşinle birlikte kutlarsiniz doğum gününüzü bir gün var sadece arada ne güzel ❤️ rabbim ikinizede sağlıklı bir ömür nasip etsin,
Benim annemde 37 yaşında bir erkek kardeş verdi bana o zmn , o şuan beş yaşında ve çok mutluyum onu ben büyüttüm ben baktım ona, şimdi beni oğlumdan kıskanıyor , oğlumu kucağıma aldığımda benimle konuşmuyor ağlıyor oğlumu bazen cimcikliyo 😂 diyor Ali'yi sevme beni sev ben onu sevmiyorum 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar annem hamileydi ve dün doğum yaptı bı erkek kardeşim daha oldu yine evin tek kızı olarak kaldım ve bugün doğum günüm kardeşim yeni yaşımda en güzel hediyem oldu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim 😍🥰❤️
Maşallah kuzum yaa rabbim size bağışlasın inşallah ne kadar güzel ya

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ay masallah canım rabbim sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin inşallah 🤲♥️ senin de doğum günün kutlu olsun , artık seneye kardeşinle birlikte kutlarsiniz doğum gününüzü bir gün var sadece arada ne güzel ❤️ rabbim ikinizede sağlıklı bir ömür nasip etsin,
Benim annemde 37 yaşında bir erkek kardeş verdi bana o zmn , o şuan beş yaşında ve çok mutluyum onu ben büyüttüm ben baktım ona, şimdi beni oğlumdan kıskanıyor , oğlumu kucağıma aldığımda benimle konuşmuyor ağlıyor oğlumu bazen cimcikliyo 😂 diyor Ali'yi sevme beni sev ben onu sevmiyorum 😂😂
Ayy amin çok teşekkür ederim bitanem inşallah seneye kardeşimle birlikte kutlarız.❤️❤️😍 Benimde kardeşim ilk çocuğumda kiskaniyirdu beni ama şimdi takmıyor😂😁

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gözünüz aydın canım Allah sanada kardeşine de hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 🙏❤️

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum yaa rabbim size bağışlasın inşallah ne kadar güzel ya
Amin teşekkür ederim gamzemm evt ya çok farklı bi duygu diğer kardeşlerimde küçüktüm pek bilmiyordum ama bu farklı ve bugün ben emzirdim onu çok duygulandım❤️😍😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözünüz aydın canım Allah sanada kardeşine de hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 🙏❤️
Amin teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤️🥰

Annen kaç yasind doğum yapmis
14 yaşının ilk ayında evlendi 15 yaşın sonları ben doğdum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dilek mi ismin canim

Amin teşekkür ederim gamzemm evt ya çok farklı bi duygu diğer kardeşlerimde küçüktüm pek bilmiyordum ama bu farklı ve bugün ben emzirdim onu çok duygulandım❤️😍😁

Bende o yaşta doğum yapsam oğlum 23 olurdu onuda evkendirsem torunum olurdu bende büyükanne olurdum 😲😲😲

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Dilek mi ismin canim

Bende o yaşta doğum yapsam oğlum 23 olurdu onuda evkendirsem torunum olurdu bende büyükanne olurdum 😲😲😲
Hay maşallah hemen hayal kurdun 😂ama evt yani oğlun evlenmek isteseydi😁

Dilek mi ismin canim

Evt dilek abla

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Yaa ne güzel maşallah kuzum ya farklı bir duyg u gerçekten kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar