Kızlar çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,912 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok şükür
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı
Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲
Yaaa çok sevindim canım inşallah bi an öncede hastaneden çıkarlar ve evlerine sağlıklı bi şekilde geçerler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲
Yaaa çok sevindim canım inşallah bi an öncede hastaneden çıkarlar ve evlerine sağlıklı bi şekilde geçerler

Tüm sayfalar yüklendi.