Kızlar çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,911 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok şükür
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲
Çok sevindik canm şükürler olsun Rabbime ya inşallah küçük minigimizde daha iyi olur annesi kucağına alıp evlerine döner

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bende cok mutlu oldum iyilestiklerine canim guzel allahim anneyide bebeyine irbirlerine kavurturdu nihayet

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
En kısa sürede eve dönüş haberlerini de verirsin inşallah rabbim ikisini birbirine bağışlasın inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.