Kızlar çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,907 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok şükür
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲
Cok gecmis olsun cnm bebekler o kadar hayat mücadelesi veroyolarki bizden bile daha gucluler annesi bu süreçte biraz yipranacak ama daima o guclu olsun ki bebeğine baka bilsin annesine cok yardimci olun bu surecte kendini yanliz hissetmesin bende 27 haftalik dogum yaptim o sureci cok iyi biliyorum 3 aya yakin kuvezde kaldi kizim Allah ailesine sabir versin gercekten cok zor bi surec

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen yazmıştımya arkadaşım için dua diye korona olmuştu 7 aylık hamile sezeryenla bebek alınıp küveste kalmıştı şimdi haber geldi çok iyilerhem arkadaşım hem akrabam çok İyimiş beni ilkkez aradı konuştuk sesi iyi geliyor iyiyim eskiye göre dedi bebekte kendide şuan oksijen tüpü üzerinde dua eden herkesten Allahım razı olsun ne dilekleri varsa Allahım onu versin onlara 🤲🤲🤲
Canım nasıl oldu arkadaşınla bebeği daha iyidirler inşallah 🙏 sen nasıl oldun bide devam ediyor mu ağrıların?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım nasıl oldu arkadaşınla bebeği daha iyidirler inşallah 🙏 sen nasıl oldun bide devam ediyor mu ağrıların?
Arkadaşım evde şimdi doktor buhar hap igne ler vermiş bebekte iyi küveste çok şükür hepnız dualar ettiniz Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah hep mutlu olasınız hepiniz bende iyiyim artık üzülmüyorum bana üzüntü gelmiyor hasta oluyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşım evde şimdi doktor buhar hap igne ler vermiş bebekte iyi küveste çok şükür hepnız dualar ettiniz Allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah hep mutlu olasınız hepiniz bende iyiyim artık üzülmüyorum bana üzüntü gelmiyor hasta oluyorum
Merve şimdi 18 + bir günlügüm senbilirdin kaç aylık 8luyorum şimdi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim canım bebekte çıkar bi an önce inşallah kavuşur annesine 🙏 Amin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah 🙏 onlar iyiymiş sende üzme kendini artık kendini bebeğini düşün üzüntü stres iyi değil gebelikte dikkat et canım 😘

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merve şimdi 18 + bir günlügüm senbilirdin kaç aylık 8luyorum şimdi

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım 4 buçuk aylık
Sen sagol valla hesap yapamıyorum

Merve benim çilem bitmiyorki halamin kızı hamileydi 9 aylık bugün sancısı tutmuş gitmiş hastaneye doktor demiş susuz kalmış bebek bir haftadır ölmüş karnında yani biri iyileşiyor biri hasta okuyor

Merve benim çilem bitmiyorki halamin kızı hamileydi 9 aylık bugün sancısı tutmuş gitmiş hastaneye doktor demiş susuz kalmış bebek bir haftadır ölmüş karnında yani biri iyileşiyor biri hasta okuyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Önemli değil canım. Aaa çok üzüldüm ya tüylerim diken diken oldu kıyamam rabbim sabır versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar