Kızlar çok üzgünüm..😔😔😔 kocam neden bana böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar çok üzgünüm..😔😔😔 kocam neden bana böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,376 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar çok üzgünüm..😔😔😔 kocam neden bana böyle
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş
Kızlar kocam beni çok ihmal ediyor. Gözlerim mayıs ayından kaşınıyor üzerine düşmüyor. Analiz vermem gerek doktor 15 güne gelsin demiş 21 gün geçmiş kocamdan tık yok. Kuaföre gitmem kaşımı yüzümü aldırmam gerekdi. Mayıs ayında kaşlarımı aldırmışdım. Yüzümü tüy basmış götürmedi bi kuaföre. Bende sinirden kendim aldım kaşlarımı. Hepsi şu kaynanam yüzünden hep böyle dururmlarda susuyor bi götür hamile kız falan demiyor. Ama o cadı kızı geldiyinde götüne kadar beziyor benim kocamın parasıyla. Kardeşi o almalı. Gece onun kardeşinin koynuna giriyon diyolar. Zaten bi yapdigim bu. Bana kocalıkmı yapmaya izin veriyorlar. Ya yeter bıktım artık 🥺😭😭😭

yagmurnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kocam beni çok ihmal ediyor. Gözlerim mayıs ayından kaşınıyor üzerine düşmüyor. Analiz vermem gerek doktor 15 güne gelsin demiş 21 gün geçmiş kocamdan tık yok. Kuaföre gitmem kaşımı yüzümü aldırmam gerekdi. Mayıs ayında kaşlarımı aldırmışdım. Yüzümü tüy basmış götürmedi bi kuaföre. Bende sinirden kendim aldım kaşlarımı. Hepsi şu kaynanam yüzünden hep böyle dururmlarda susuyor bi götür hamile kız falan demiyor. Ama o cadı kızı geldiyinde götüne kadar beziyor benim kocamın parasıyla. Kardeşi o almalı. Gece onun kardeşinin koynuna giriyon diyolar. Zaten bi yapdigim bu. Bana kocalıkmı yapmaya izin veriyorlar. Ya yeter bıktım artık 🥺😭😭😭
Uzulme gercekten ama esininde dusunmesi lazim bende hamileligimi inan cok zor geciriyorum benim esimde mesela asiri sinirli bisey de hemen bagirir eder daha kotu yani ilgiside son zamanlarda dustu baya bi bende iyi degilim tansiyonum surekli yuksek stresten falan hastaneye yatma ihtimalim bile var yani cocuga ve bana boyle giderse zarar verecekmis fln yani allah sabir versin gercekten cok zor

Uzulme gercekten ama esininde dusunmesi lazim bende hamileligimi inan cok zor geciriyorum benim esimde mesela asiri sinirli bisey de hemen bagirir eder daha kotu yani ilgiside son zamanlarda dustu baya bi bende iyi degilim tansiyonum surekli yuksek stresten falan hastaneye yatma ihtimalim bile var yani cocuga ve bana boyle giderse zarar verecekmis fln yani allah sabir versin gercekten cok zor
Benimkide çok sinirli. Komu konşu bilmez kim olsa yanıməzda beni tersler söver. Yani yeter bıktım artık. 2 oglum var bu 3cü 8 aylık gebeyim sürekli koşduruyorum. Bana neden böyle davranıyor bilmiyorum. Beni hiç dinlemez. Çocuk hastaydı götür doktora diye yalvardım annesi bişey yok dedi diye götürmedi çocugum agırlaşdı iyice. 20 gün geçdi sonunda götürdü doktora henüz iyileşemedi tam. Yeter artık bıktım şu görümce kaynanadan

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu kaynanalar ahhh ..cnm knusma kimseyle esinlede konusmaa etrafnda dondukce kndni erkek bsi sanio ..kaynananin yzuune vur benm huzurmu bozanin huzuru olmsn de insnin gercekten canina tak edio snr edioalr beni byle insnalr eslerde dahii ..

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım üzülme, kafana takma kişisel bakımını kendin yapmayı öğren. Ben hiç kuafore gitmem mesela ihtiyaç duymuyorum. Kocam beni beğensin diye çaba gostermem, kendisi ne kadar bakimliysa bende o kadarim. Hayatının merkezi kocan değil çocukların, kaynanan ve gorumcene gelince de onlara da bir mesafe koy yerini bilsin herkez. Sana oglunun yatağı boş kalmasın diye eve alınan eşya muamelesi yapamaz.

Son düzenleme:
Ya ne yüznr vurcam hiç takıyomu beniki. Hem 3 kızı var yerler beni çiy çiy
Ah canım ah üzülme sen boşver gitsin bende zamanında kaynanamdan görümcelerimden çok çektim o zaman eşim bana inanmıyordu bana yaptıklarını anlatıyordum sen rahat dursan ağzını açmasan karışmazlar bişey demezler diyordu artık sustum Allaha havale ettim ve dedim ki bana yaşattıklarınızın aynısını yaşarsınız inşallah dedim ama yüzlerine değil tabi şu anda hepsi aynu şeyleri yaşıyorlar ve eşimde artık hiçbirini korumuyor ne mal olduklarını anladılar ve artık bundan sonra eşim ve benim için de bittiler hele ki doğum yaptığımda çok iyi anladım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Senin kocanla kaynanan beni bile gıcık etti canım Allah yardımcın olsun senin 🙏 Hep aynı şeyleri yapıyorlar sana iyi dayanıyorsun valla yok mu kocanı kendine getirecek biz bu kızı bundan mı verdik sana diyecek , bi akıl dayağı verecek kimse abin, baban, akraban falan? Gerçi senin en büyük düşmanın ablan zaten o bile sahip çıkmak yerine oda yapacağından geri kalmıyor Allah yardımcın olsun kuzum ne diyeyim bol bol da sabır versin sana🙏

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Senin adına çok üzüldüm cnm eşin hep mi böyleydi yoksa zamanla mı değişti. Inşallah düzelir biran önce rabbim yardımcın olsun🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar