Sorum var Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok zor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 kaşıntı için doktoruna söyle karaciğer enzimlerşne bakılsın canım soğuk su kompresi yap biraz iyi gelir kaşıntıya rabbim yardımcın olsun
Sağol canım benim teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu 3uncu doğumlar mi zor canım bende bu doğumda bittim resmen 2 buçuk aylik olduk şükür ama doğum sonrası beni benden aldı hamilelik sürecinde oyle
Gerçekten hele bu son dönem aşırı zormuş

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 32+2deyim hamileliğim boyunca en zorlandığım günlerimi yaşıyorum bu beni çok korkutuyor doğuma kadar rabbim dayanma gücü verir inşallah kaburgaların belim sırtım aşırı derece de ağrıyor ve aciyor bazen dayanamicak hal alıyor geceleri uyuyamıyorum kaşıntılarım çok fazla birde bu aralar iştahım hiç yok yiyemiyorum hep tok gibiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar varmı sizler ne durumdasınız
Benimde öyle olmuştu bide kaşıntılar geçmiyor doğuma kadar devam

Tüm sayfalar yüklendi.