Sorum var Kızlar dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asdhvfhb tarafından oluşturulan Kızlar dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,853 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Asdhvfhb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii
33 haftalık oldum canım Allah senin de yardımcın olsun benim de ağda dan sonra çok kötü oluyor morariyo kaşınıyor sivilceler çıkıyor bende sen gibiyim aynı bu ağda kaşıntısı değil ama bu çok başka bir kaşıntı beni mahvediyor
Benimki de mantar enfeksiyon kaşıntısı agda da kremini sürünce alerjik oldu sanırım daha kötü yaptı agda kaşıntısı olsa geçerdi bu kasıntılar geçmiyor rabbim senin de yardımcın olsun insallah canım cok Zor ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar benim 3 hafta önce başlayan gittikçe dahada artan kaşıntılarım var her gün banyo yapmaktan yoruldum artık sadece karın bölgesi ve göğüs de olsa neyse benim tüm vücudum kasiniyo özellikle dar giyindigimde gün sonunda kıyafetleri mi çıkarıp oturduğum da kaşınır ken sanki nefesim kesiliyo banyo yapmadimmi uyuyamıyorum ne olur yardım edin varmı aranızda benim gibi olan
Kuzum uyuz olmuş olabilirsin

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de mantar enfeksiyon kaşıntısı agda da kremini sürünce alerjik oldu sanırım daha kötü yaptı agda kaşıntısı olsa geçerdi bu kasıntılar geçmiyor rabbim senin de yardımcın olsun insallah canım cok Zor ya
Hem nasıl zor canım öyle böyle degil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum uyuz olmuş olabilirsin
Ama yara falan vs bişi olmaz mı öyle olsa

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 3 hafta önce başlayan gittikçe dahada artan kaşıntılarım var her gün banyo yapmaktan yoruldum artık sadece karın bölgesi ve göğüs de olsa neyse benim tüm vücudum kasiniyo özellikle dar giyindigimde gün sonunda kıyafetleri mi çıkarıp oturduğum da kaşınır ken sanki nefesim kesiliyo banyo yapmadimmi uyuyamıyorum ne olur yardım edin varmı aranızda benim gibi olan
Çok geçmiş olsun kuşum Rabbim yardımcın olsun bir doktor a görün

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Tüm vücuduna nemlendirici sur canım rahatkarsan zaten kuruluktandir kasintin benimki öyleydi.rahatlamzsan 😔😔uyuzdanda supheelnebilirsin .malum korona gibi salgın varmış .

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Evde sen hariç baskası kaşınıyor mu canım
Yok canım sadece ben

Hayır kuzum uyuz belirtisi sadece kaşıntndır yara falan olmaz
Yaa bak korktum şimdi

Canim benim öle hemde nerdeyse herqun bebek yağı al bütün vücudunu sabah akşam sür bir nebzede olsa rahatlatiyor

Onunla alakası yok ben kızımda 6 ay oleydim smdiki gebeliqimde de aynı sorunum var doktor her gebelik ayni deil kiminin karinda kiminin bütün vücutta olur demisti gitmedim hastane doktor kalmadı yapılmadık tahlil kalmadı kremler hc ise yaramadı en sok bebek yağını denedim geçmiyor ama rahatlatıyor birazda olsa kızımdan snra bayada devam etmişti kasintilar okdr tahliller yapıldı hepsi temiz çıktılar
Okadar zor ki harbiden yaşayan anlayabilir sadece bunu ya yedi yirmi dört kasiniyorum eşime diyorum nerde uyuyakaldiysam beni orda bırak uyandimmi kasintidan uyuyamıyorum

Sağol canım benim

Sağol canım benim
Tüm vücuduna nemlendirici sur canım rahatkarsan zaten kuruluktandir kasintin benimki öyleydi.rahatlamzsan 😔😔uyuzdanda supheelnebilirsin .malum korona gibi salgın varmış .
Teşekkür ederim canım çok sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar