Sorum var Kızlar derdimi anlatacağım sizden başka kimse yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar derdimi anlatacağım sizden başka kimse yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 457 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar derdimi anlatacağım sizden başka kimse yok
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz 2 aya yakn neredeyse annemlere gitmedim halbuki aramızda 10 dk arabayla bir mesefemiz var ama eşimde araba olmadığı için beni götürmüyor hafta da bir kere de olsa 1 hafta önce kızımı hastaneye goturcektim annemlerde de kalcaktim bir gün kaynanamın abisi öldü gidemedim iptal ettim randevuyu 1 hafta daha bekledim bugün randevu aldım hastaneye kizlarima eşim annnenle gidin ben uğraşamam hastaneyle dedi bende orda kalcm bugün dedim tamam dedi annesine demiş annesi bırakma kalmalarına demiş eşim söyledi bende annesine annem rahatsız zaten ona bakcm bir kaç gün oda dedi oruç tutmasin o zaman annen kendisi tutmuyor çünkü sigara içiyor diye tutmuyor çok sinirlendim bişey diyemedim cenazemiz var eve insanlar gelcek eve gelmen lazım dedi bende kalcam dedim anneme soyledim annem dedi ben arar söylerim hastayım bir kaç gün yanımda kalsın diye ne yapım kızlar bilmiyorum yarın dönsem mi eve yoksa kalsam mi biraz annemin yanında
Bence kal annenlerde canım böyle insanlara aman tamam dedikçe seni esiri yapmaya çalışırlar her dediğimize tamam diyor zaten diyip daha da hayatını maf ederler bi yerde taviz vermemelisin her dediklerine tamam dememelisin senin de isteklerin düşüncelerin var kendi elinle kendini yakma sen sesini yükselttikçe onlar kısacaklardır erkek milleti ve ailesi genel olarak öyle

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim çok şükür canım benim sen ne yapıyorsun nasılsın çocuklara yemek veriyordum ben birazdan ademi aşıya götüreceğim bir buçuk yaş aşısı var
Bende iyiyim gamzem şükür geçmiş olsun oldu mu asi adem pasa

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Öyle kuzum sen ne yapıyorsun nasılsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Umut nasıl
Gamzem bende iyiyim şükür oturuyorum umut sürekli ağlıyor dün misafirlige gittim yengem olacak şahıs oğlunda kilo almış bacakları nasıl olmuş dedi dengesiz dünden beridir ağlıyor gamzem 😡😡😍😍😍🥲🥺 oğluma nazar değdi sürekli okuyorum @Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gamzem bende iyiyim şükür oturuyorum umut sürekli ağlıyor dün misafirlige gittim yengem olacak şahıs oğlunda kilo almış bacakları nasıl olmuş dedi dengesiz dünden beridir ağlıyor gamzem 😡😡😍😍😍🥲🥺 oğluma nazar değdi sürekli okuyorum @Gamze Hümeyra
Allah iyilik versin canım
Ayy bi maşallah demek çok mu zor ya yazık garibim olan çocuklara oluyor kıyamam ya oku canım iyi yapmışsın

Tüm sayfalar yüklendi.