KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,661 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINA

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben detayli ultrasona giricem ayin 16 sinda devlet hastanesinde acaba devletin çektigi renklimi yoksa siyah beyazmi çekiyolar bu arada benimkisi 21 haftalik olucak detayliya girersen iyi olur dediler bende giricem insalah 🥰

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben detayli ultrasona giricem ayin 16 sinda devlet hastanesinde acaba devletin çektigi renklimi yoksa siyah beyazmi çekiyolar bu arada benimkisi 21 haftalik olucak detayliya girersen iyi olur dediler bende giricem insalah 🥰
Siyah beyaz oluyor canım zaten önemli yerlere 2d ultrason yani siyah-beyaz ile bakılıyor bebisin organları damarlarida dahil renkli sadece yüzeysel bı görüntü için 3d yada 4d diyorlar onuda doktor bebek için gerekli görürse yuzeysel bozukluk görürse istiyor zaten. Yada anne baba fotoğraf için istiyorlar o imkanda devlette yok maalesef

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Siyah beyaz ama yanda renkli görünüyor sen istersen izin veriyor telefona çek diye bana poz verirse çek dedi kendim telefonuma çektim canım onlarda renkli kağıt yok Muş

Ben özelde girdim cnm bana resim vermediler sadece çocuğun kemik yapısına vs şeylere baktılar🤷🏼‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar