KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,667 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR DETAYLI ULTRASONLA İLGİLİ SORUM VAR BAKATMISINIZ
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINA

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bende çarşamba günü gitcem detayli ultrasona ne kadar sürüyor kızlar detayli ultrason

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben detayli ultrasona giricem ayin 16 sinda devlet hastanesinde acaba devletin çektigi renklimi yoksa siyah beyazmi çekiyolar bu arada benimkisi 21 haftalik olucak detayliya girersen iyi olur dediler bende giricem insalah 🥰
Ben cuma günü özelde çekildim canım 450 dediler yok o yok bu derken 650 liraya mal oldu ne eşimi içeriye aldılar nede renkli çıktı verdiler bı rapor iki ultrason fotoğrafi siyah beyaz oda bı kafa bı kemik ölçüleri falan doğru düzgün göstermediler bile bana ikili tarama yi devlette yaptırmıştım orda ekrandan çocuğu izletmislerdi bile bende ne hayallerle gittim neyle karsilastim şükür çocuğun sağlığı yerinde en azından onu soylediler

Tüm sayfalar yüklendi.