Kızlar devlette burun ameliyattı olanınız var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kızlar devlette burun ameliyattı olanınız var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,522 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar devlette burun ameliyattı olanınız var mı?
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hmmm valla kuzum çoğu devlet ve araştırma hastanesi yapmıyo diye biliyorum ama klinik merkezleri çok var öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maviş beni bitiriyor valla diş krizlerinden dolayı 😂
Aynen cnm özelde yaptırsam ne kadar isterler acaba

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hmmm valla kuzum çoğu devlet ve araştırma hastanesi yapmıyo diye biliyorum ama klinik merkezleri çok var öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maviş beni bitiriyor valla diş krizlerinden dolayı 😂
Yerim.ben onu bal annesi yeirme kokla op ❤️

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım arkadaşım hayirliisyla inşallah 2. Düşünüyormusun 😍😍🤗
Aman aman kesinlikle düşünmüyorum 😂😂😂 Allah olmayanlara versin.Eşim istiyor ama bi kaç sene sonra ama ben istemiyorum çünkü gerçekten meşakkatli bir şey gazıdır dişidir uykusuzluğu huysuzluğu cabası bunun için çok büyük sabır gerekli daha büyüyünce bir sürü sorumluluğu var ben daha şimdiden onları düşünüyorum artık tek kişilik değil üç kişilik düşünüyorum ona göre hareket ediyorum güzel yanları da var tabiki bi gülüşü dünyaya bedel kokusu cennet resmen ben kızım olduktan sonra eşime daha çok bağlandım eşimde bana çocuk olduktan sonra daha çok bağlandık iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var işte en önemlisi sabır birde artık bu devirde birden fazla çocuk yapmak iyi değil çünkü geçim zor Allah rızkını veriyor ama kira asgari ücretten fazla market desen almış başını gidiyor adam akıllı canımızın çektiği şeyi bile yiyemiyoruz bezle kıyafete girmiyorum bile Allah hepimizin yardımcısı olsun 😊🥰🙏🏻

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aman aman kesinlikle düşünmüyorum 😂😂😂 Allah olmayanlara versin.Eşim istiyor ama bi kaç sene sonra ama ben istemiyorum çünkü gerçekten meşakkatli bir şey gazıdır dişidir uykusuzluğu huysuzluğu cabası bunun için çok büyük sabır gerekli daha büyüyünce bir sürü sorumluluğu var ben daha şimdiden onları düşünüyorum artık tek kişilik değil üç kişilik düşünüyorum ona göre hareket ediyorum güzel yanları da var tabiki bi gülüşü dünyaya bedel kokusu cennet resmen ben kızım olduktan sonra eşime daha çok bağlandım eşimde bana çocuk olduktan sonra daha çok bağlandık iyi yanları olduğu gibi kötü yanları da var işte en önemlisi sabır birde artık bu devirde birden fazla çocuk yapmak iyi değil çünkü geçim zor Allah rızkını veriyor ama kira asgari ücretten fazla market desen almış başını gidiyor adam akıllı canımızın çektiği şeyi bile yiyemiyoruz bezle kıyafete girmiyorum bile Allah hepimizin yardımcısı olsun 😊🥰🙏🏻
Amin amin aleynam çok güzel konuştun herşey almış başını gidiyor rabbim yardimcimiz olsun inşallah 🥺🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar