kızlar dikkat uyuz salgini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kızlar dikkat uyuz salgini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,033 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar dikkat uyuz salgini
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
ben kurtum gören hiç kürt demez valla şiveli de konuşmuyorum arkadaşlarim bazilari benim turk oldugumu biliyolardi taki ben nereli oldugumu soyleyinceye kadar yani😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

aynen öyle canm bi uyuzumuz eksikti

aynen öyle canm bi uyuzumuz eksikti
Kürdüm bende dişarda, konuşunca dikkat ederim ama bazen konuştuğum insanlar olunca şiveli konuşuyotum😂😂😂

Mukaddes

Kayıtlı Üye
rank
uyuz salgini cikmiş dikkat edin allah korusun bulaşmasin
Yaklaşık 5 aydır çekiyoruz bunu.özel de dahil olmak üzere bir sürü dildiye doktor gezdik.verdikleri kür hiç birşeye yaramadı.dogal yöntemler denedik olmadı.hala da çekiyoruz fakat hafifledi.evdeki tüm tekstil ürğnlerini çorabından halısına kadar yıkadık.şimdiyse 2 gğnde bir çarşaflar ve eşortmanlar yıkanıyor kaynar.ve kesinlikle bi giyilen dolaba konmuyor ayrı yerde tututyoruz eger ertesi gğn giyilecekse tekrar.bu şekilde hafifledi ama biraz ihmal edince tekrar artıyor.çok inatçı kesinlikle bitmiyor.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yaklaşık 5 aydır çekiyoruz bunu.özel de dahil olmak üzere bir sürü dildiye doktor gezdik.verdikleri kür hiç birşeye yaramadı.dogal yöntemler denedik olmadı.hala da çekiyoruz fakat hafifledi.evdeki tüm tekstil ürğnlerini çorabından halısına kadar yıkadık.şimdiyse 2 gğnde bir çarşaflar ve eşortmanlar yıkanıyor kaynar.ve kesinlikle bi giyilen dolaba konmuyor ayrı yerde tututyoruz eger ertesi gğn giyilecekse tekrar.bu şekilde hafifledi ama biraz ihmal edince tekrar artıyor.çok inatçı kesinlikle bitmiyor.
allah yardimcin olsun bizdede kaşintilar başlamiş napacam hiç bilmiyorum cocuklar okuldanmi getirdi hiç bilmiyom butun camasirlari posetledim balkona attim doktor soyledi 10 15 gun ellemeyin ilac aldim kullaniyorum yastik yorgan herseyi kaldirdim sadece bikactane kiyafet haric diyerlerini hepsini kaldirdim

allah yardimcin olsun bizdede kaşintilar başlamiş napacam hiç bilmiyorum cocuklar okuldanmi getirdi hiç bilmiyom butun camasirlari posetledim balkona attim doktor soyledi 10 15 gun ellemeyin ilac aldim kullaniyorum yastik yorgan herseyi kaldirdim sadece bikactane kiyafet haric diyerlerini hepsini kaldirdim
nasil gececek bir ayim bile kalmadi doguma bebek dogarsa o bwbek perişan olur valla ondan korkuyom cok

Mukaddes

Kayıtlı Üye
rank

nasil gececek bir ayim bile kalmadi doguma bebek dogarsa o bwbek perişan olur valla ondan korkuyom cok
Bebege götürdügğn kıyafetleri kaynar yıka ve ütüle.kendi eşyalarınıda.ve bi giydiğini bir daah giyme hemen yıka yavruna da aynı şekilde.uyuz böceği çok hantal bir parazitmiş.o yüzden sıklıkla yıkanırsa kıyafetler biter inşallah.vr en önemlisi evdeki koltuga kadar temizlik.ben karbonat serptim biraz beklettim sonra beyaz sirkeyi fısfıs içine kotum sıktım akşama kadar bekleyip süpürge makinasıyla çektirdim.

Kayıtlı Üye
rank
Bebege götürdügğn kıyafetleri kaynar yıka ve ütüle.kendi eşyalarınıda.ve bi giydiğini bir daah giyme hemen yıka yavruna da aynı şekilde.uyuz böceği çok hantal bir parazitmiş.o yüzden sıklıkla yıkanırsa kıyafetler biter inşallah.vr en önemlisi evdeki koltuga kadar temizlik.ben karbonat serptim biraz beklettim sonra beyaz sirkeyi fısfıs içine kotum sıktım akşama kadar bekleyip süpürge makinasıyla çektirdim.
canm vallahi öluyom bu bikaç gundur kaşintidan keşke korona olsaydim da bu mikrop hastaliga yakalanmasaydim

canm vallahi öluyom bu bikaç gundur kaşintidan keşke korona olsaydim da bu mikrop hastaliga yakalanmasaydim
butun kiyafetleri yikadim yatak odami yatagimi hepsini supurgeyle cektim utu yaptim yatagimi supurdum kapisini kapattim bir hafta 10 gun girmicem salonu koltuklari gergun cektircem makineyle salonda yatip kalkacaz zaten zor yapiyorum iş karnim burnumda sancim başliyo napcam hiç bilmiyom vallahi

ama bu seneyi ömrumun sonuna kadar unutmicam lanet bir sene oldu benim icin 😬😢tek guzel olan sey hamileligim

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
2020 2021 felaket yili benim icin vallahi
Benim icin de sukur korona olmadim ama diken ustundeyim evden disari cikmiyorum ya haberler desen masallah ekonomi çökmüş salgın biyandan herseyin fiyati ucmus egitim sistemi sarsılmış nasıl olacak bilmem😖😣aylar sonra bugun afyona gittik gezmeye bi gor kadin avmye yeni dogmus bebegiyle gelmis rahatlik hat safa tiklim tiklim çift maske taktim insallah bisey olmamıştır 😓

Kayıtlı Üye
rank
amam
Benim icin de sukur korona olmadim ama diken ustundeyim evden disari cikmiyorum ya haberler desen masallah ekonomi çökmüş salgın biyandan herseyin fiyati ucmus egitim sistemi sarsılmış nasıl olacak bilmem😖😣aylar sonra bugun afyona gittik gezmeye bi gor kadin avmye yeni dogmus bebegiyle gelmis rahatlik hat safa tiklim tiklim çift maske taktim insallah bisey olmamıştır 😓
anam korona olim ama bu mikrop pislik hastalik koronadanda beter vallahi g eçmek bilmiyo vallahi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar