Kızlar diş ağrısı yardım😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Kızlar diş ağrısı yardım😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,786 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar diş ağrısı yardım😭
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu suda gargara yaptım , zeytin çekirdeği koy dediler koydum, buzlu kompres dediler yaptım kar etmedi hele ağrı kesici asla tesir etmiyor ne yapsam geçer kırık dilim ve dolgulu dişim yanyana ikisi deli ediyor 2 günden beri yemek yiyemedim yardım ne yapsam geçer ağrısı doktorum haftaya geliyor haftaya kadar nasıl idare ederim ölüyorum ağrıdan😭😭😭
Off canım sorma benimde 20lik diş ağrıyor napcam bilmiyorum

Munise

Kayıtlı Üye
rank
Off canım sorma benimde 20lik diş ağrıyor napcam bilmiyorum
Bilmez miyim benim de çenedeki en son 2 büyük diş mahfetti Allah sana da bana da şifa versin inşallah bugün doktora gittim hamilesin doktorunun imzalı onayı olmadan işlem yapamayız dedi ağrıdan kıvranıyordu hala
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok üzüldüm geçmiş olsun evet bünyeden bünyeye değişiyor teşekkür ederim canım birde onu dene
Karnfil gece biraz ağrımı azalttı 3 gibi uyuyakaldım ağzımda karanfille

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Bilmez miyim benim de çenedeki en son 2 büyük diş mahfetti Allah sana da bana da şifa versin inşallah bugün doktora gittim hamilesin doktorunun imzalı onayı olmadan işlem yapamayız dedi ağrıdan kıvranıyordu hala
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnfil gece biraz ağrımı azalttı 3 gibi uyuyakaldım ağzımda karanfille
Canım.benim amin amin ağrısı çok kötü Allah yardımcın olsun

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu suda gargara yaptım , zeytin çekirdeği koy dediler koydum, buzlu kompres dediler yaptım kar etmedi hele ağrı kesici asla tesir etmiyor ne yapsam geçer kırık dilim ve dolgulu dişim yanyana ikisi deli ediyor 2 günden beri yemek yiyemedim yardım ne yapsam geçer ağrısı doktorum haftaya geliyor haftaya kadar nasıl idare ederim ölüyorum ağrıdan😭😭😭
benim 2 dişim çürüdü öluyordum agridan.komsumuz bana dediki 1 yarim çay kaşığı tuz 1 yemek kaşığı elma sirkesi 3 yemek kaşığı ılık su.kariştir ve agzinda agriyan disinde 5 dakika beklet.sakin yutma ))) odur budur inan Allaha 2 aydir diş agrisi nedir bikmiyorum hatta agriyan disimle yemek yiyorum ))

Munise

Kayıtlı Üye
rank
benim 2 dişim çürüdü öluyordum agridan.komsumuz bana dediki 1 yarim çay kaşığı tuz 1 yemek kaşığı elma sirkesi 3 yemek kaşığı ılık su.kariştir ve agzinda agriyan disinde 5 dakika beklet.sakin yutma ))) odur budur inan Allaha 2 aydir diş agrisi nedir bikmiyorum hatta agriyan disimle yemek yiyorum ))
Hemen denerim Allah razı olsun. Apse yapmış baktırdım hastanede ama işlem yapamayız 6.ayın sonundasın erken doğum riski var diyor yani emzirmeyi de eklersek neredeyse 2,2,5 sene bu dişa baktıramıycam😭😭😭 o yüzden her şey deniyorum

Çok geçmiş olsun canım yapılması gerekenleri yapmışsın aslında inşallah geçer :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar