Kizlar doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Kizlar doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doğrumu
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben siprail taktirmayi dusunuyorum ama izledim video dan sonra vazgeçmek üzereyim alt tarafa bir alaet takiyolar rahimi açıyorlar aranizda takdiran varmi
Ben taktirdim cnm 4 sene önce hemde iki kere hiçbir sıkıntısı yok tatlım 5 dklik birşey hissetmiyorsun bile cnm dogum yapayım bende tekrar taktiracam hemen cnm çok güvenli ve rahat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum taktiranlar memnun acitmiyor falan diyorlar
Aynencnm çıkarması da acitmiyor taktirmasi da 5 dk ikisi de o alet de açmak için küçük birşey takıyorlar sonra aleti çıkartıyorlar hissetmiyorsun bile cnm ilk ay belini agritma kaymasin sonra hiçbirşey olmuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben taktirdim cnm 4 sene önce hemde iki kere hiçbir sıkıntısı yok tatlım 5 dklik birşey hissetmiyorsun bile cnm dogum yapayım bende tekrar taktiracam hemen cnm çok güvenli ve rahat

Aynencnm çıkarması da acitmiyor taktirmasi da 5 dk ikisi de o alet de açmak için küçük birşey takıyorlar sonra aleti çıkartıyorlar hissetmiyorsun bile cnm ilk ay belini agritma kaymasin sonra hiçbirşey olmuyor
Kuzum peki vajinal genişlik filan yapıyor mu

Kuzum peki vajinal genişlik filan yapıyor mu
Bide doğumdan hemen sonra mı takılır

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank

Gözüm cok korkuyo

Ben takmıştım 2 yıl alltan taktılar evet bir alet 6 ayda bir kontrole gittim bu doğumdan sonrada 40 çıkar çıkmaz takmayı düşünüyorum
Acıdimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar