Kızlar dogum doktoruna gittim galiba hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar dogum doktoruna gittim galiba hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,662 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dogum doktoruna gittim galiba hamileyim
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim spiral takmak için doktor dedi hap kullanamazsın süt bozulur spiral takalım tmm dedim ultrasonda bişe gördü dedi hamile olabilirsin git kan ver yatın gel korkuyorum
Kizzzzzz sen ne diyon senin dilin ne söylüyor aman Allahım diyecem de bende sallantidayim Allahım sen olmayanlara nasip et sezeryan olduk ödüm kopuyor kontrolüm var bu hafta gidebilirsem spiral den ödüm kopuyo ki ben adette olmuyorum olamam emzirdigim süre boyunca
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten küs olmadan önce oldu bu olay sonra küstüm
Sen yinemi küstün hayirdir

Yaa abla sonuç çıktı mı e nabizdan baksana Hayırlısı ne ise o olsun yanılma payı var mı avaba doktorun minik Belinay çok küçük
Canim nasılsın nasıl gidiyor gebelik ben çok fazla giremiyorum ama hepiniz aklimdasiniz

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
@Sybm ablam yaptın mı test yada e nabizdan baktın mı sonuç çıkmış gözüküyor mu

Kizzzzzz sen ne diyon senin dilin ne söylüyor aman Allahım diyecem de bende sallantidayim Allahım sen olmayanlara nasip et sezeryan olduk ödüm kopuyor kontrolüm var bu hafta gidebilirsem spiral den ödüm kopuyo ki ben adette olmuyorum olamam emzirdigim süre boyunca

Sen yinemi küstün hayirdir

Canim nasılsın nasıl gidiyor gebelik ben çok fazla giremiyorum ama hepiniz aklimdasiniz
Allah razı olsun kuzum şükür iyiyim ilaçlarla erken doğumu durdu doktorlar şuan annemin yanına geldim annem bakıyor bana 😍 ayağa kalkınca çok ağrım oluyor bebek belime kasığıma baskı yapıyor onun dışında iyiyim sen nasılsın minik nasıl

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün doktora gittim spiral takmak için doktor dedi hap kullanamazsın süt bozulur spiral takalım tmm dedim ultrasonda bişe gördü dedi hamile olabilirsin git kan ver yatın gel korkuyorum
Sibel kiz kuzum delimisin 🤣🤣😳😳 vala hamileysen kafayi yersin daha belinay küçücük 🤯

Test yaptırdın mi canım ne çıktı sonuç en korktuğum şey 😭 .benimde aşırı ara kanamam olduğu için aylık iğneyi bırakmak zorunda kaldım doktor bırakmamı söyledi şuan korkudan ilişki bile girmiyorum 😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala bende sprali taktirana kadar girmem heralde🤣🤣yada kılıf taksin🤣🤦‍♀️
Test yaptırdın mi canım ne çıktı sonuç en korktuğum şey 😭 .benimde aşırı ara kanamam olduğu için aylık iğneyi bırakmak zorunda kaldım doktor bırakmamı söyledi şuan korkudan ilişki bile girmiyorum 😂😂

Vala bende sprali taktirana kadar girmem heralde🤣🤣yada kılıf taksin🤣🤦‍♀️
Sprail de kanama yapıyormuş canım ben ona felan güvenemem 😂ablamda kaymis onla hamile kaldı hemde korkarım çocuğu çıkardık ama onu taktiramam bakalım bende kılıf dusunuyom 😂😂en iyisi kacinti olursa hemen bı ertesi gün hapı😅

can kızlarım

Kayıtlı Üye
rank
Sen yeni doğum yapmıştım galiba degilmi

bende cok korkuyorum 40 kim çıkalı bi hafta olacak doktora gidecem spiral taktirmak icin 3 tane kizim var o yuzden çok korkuyorum senin de isallah yanilmadir ALLAH im gönlünüze gore versin

Tüm sayfalar yüklendi.