Sorum var Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem sonmez tarafından oluşturulan Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,158 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğum yaptım ama bebeğim kuvezde bugün kandil dua edermisiniz bize 🙏
Konbuyu başlatan Gizem sonmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tülay NALÇACI

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki çocuğumda erken dogdu oğlum nefes alamiyordu beslenmeyi reddediyordu kizimda hizli nefes aliyordu emme refleksi yoktu ikiside iyi şimdi kizim 22 günlük 1 hafta kaldı yogun bakimda şimdi sürekli memede hep emmek istiyor allahin izniyle senin yavrunda biran önce cikar inşallah sen kucakladgında emerde hersey yolunada girer canim 🥰
Emme refleksi benimkindede yokmuş nasil oldu emdi hastanede biberonla falanmi alistirmislar canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biran önce bebeğin çıkar kuvezden inşallah moralini yüksek tut çok geçmiş olsun canım benim şu mübarek günde dualarımız seninle ve bebeğinle insallah tez zamanda kuvezden çıkar kucana alırsın 🤲🤲🤲Aminnnnnnnn
Amin canım çok saol

Biran önce bebeğin çıkar kuvezden inşallah moralini yüksek tut çok geçmiş olsun canım benim şu mübarek günde dualarımız seninle ve bebeğinle insallah tez zamanda kuvezden çıkar kucana alırsın 🤲🤲🤲Aminnnnnnnn
Amin canım çok saol
Mübarek günün suyu yüzü hürmetine acil şifalar versin bebeğine.. Tez zaman da kavuşasın inşallah.. 🤲
Amin canım çok saol

Amin canım çok saol
Kıyamam yaa ona ben allahım inşallah biran önce sağlıklı bir şekilde cıkmayı nasip eder bugun bir mucize olsun hic bir sıkıntısı kalmasın sağlığına kavuşsun inşallah çok geçmiş olsun kuzum 🙏🌺

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Emme refleksi benimkindede yokmuş nasil oldu emdi hastanede biberonla falanmi alistirmislar canım

Amin canım çok saol

Amin canım çok saol

Amin canım çok saol

Amin canım çok saol
Biberonla denemisler beni yoğun bakımın servisine aldilar bebegi emzirmek icin yanima verdiler o gece sabaha kadar emzirmek için uğraştım sabırla memeyi tutturdum ama iki çekip duruyordu yavaş yavaş alisti iki gun sonra sadece emerek beslenmeye başladı o şekilde cikardilar hastaneden benim oglanda ayniydi oda emmezdi memeye gelince ağlardı sabirla destek alarak alışıyor canim hiç sıkma canını herşey yoluna giriyor bir şekilde sen kendini toparla o yoğun bakimdan cikana kadar yanina geldiğinde dinlenme fırsatın olmicak annesi 🥰 en kısa zamanda kucaklarsin inşallah yavrunu

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Biberonla denemisler beni yoğun bakımın servisine aldilar bebegi emzirmek icin yanima verdiler o gece sabaha kadar emzirmek için uğraştım sabırla memeyi tutturdum ama iki çekip duruyordu yavaş yavaş alisti iki gun sonra sadece emerek beslenmeye başladı o şekilde cikardilar hastaneden benim oglanda ayniydi oda emmezdi memeye gelince ağlardı sabirla destek alarak alışıyor canim hiç sıkma canını herşey yoluna giriyor bir şekilde sen kendini toparla o yoğun bakimdan cikana kadar yanina geldiğinde dinlenme fırsatın olmicak annesi 🥰 en kısa zamanda kucaklarsin inşallah yavrunu
İnşallah canım saol bilgilerin icin bakalım bizimki nasıl olcak emsin başka bir şey istemiyorum ya 😚

Tüm sayfalar yüklendi.