Kizlar doğum yaptım ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Kizlar doğum yaptım ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,954 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doğum yaptım ❤️
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleynapost

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım hiç birinizi şahsen tanımıyorum ama ilk günden beri dualarınız sayesinde moralim yerinde şimdi gördüm teyzeleri emzirmeme izin vermediler makinaya bağlı diye ama sıcacık ve çok güzeldi insallah iyi olsun da beklemeye razıyız yavrumun dünyaya gelişi iyi olmadı ama inşallah en güzel şekilde bakmaya çalışacağım güzel dilekleriniz dualarınız için hepinize tekrarda teşekkür edrim

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim çıkıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin gözünüzaydın olsun cnm🧿

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım hiç birinizi şahsen tanımıyorum ama ilk günden beri dualarınız sayesinde moralim yerinde şimdi gördüm teyzeleri emzirmeme izin vermediler makinaya bağlı diye ama sıcacık ve çok güzeldi insallah iyi olsun da beklemeye razıyız yavrumun dünyaya gelişi iyi olmadı ama inşallah en güzel şekilde bakmaya çalışacağım güzel dilekleriniz dualarınız için hepinize tekrarda teşekkür edrim
Rabbim evlatlarını sana bağışlasın kötülüklerden uzak etsin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.