Sorum var Kizlar doğum yardım parası aldınız mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belkiss tarafından oluşturulan Kizlar doğum yardım parası aldınız mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doğum yardım parası aldınız mi
Konbuyu başlatan Belkiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabia00

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
1. Bebek 2. Bebek değişiyor canım benim ilk cocugumdu 300 almıştım eşime de 270 gibi bı para yatmıştı canım
Ya canım ben bugün gitim doğum parası için 45 gün sonra. PTT git parani yatirilar dedi 300 TL diye ama eşimden bahsetmediler eşimin hesabın para gelicegin söylemediler ki

Ya canım ben bugün gitim doğum parası için 45 gün sonra. PTT git parani yatirilar dedi 300 TL diye ama eşimden bahsetmediler eşimin hesabın para gelicegin söylemediler ki
Canım eşim onu nasıl yapmıştı bilmiyorum hastanede evraklarla mi öyle bişey yapmıştı herhalde tam hatırlamıyorum ama eşim de PTT den aldı parayi

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
ona ayriyeten bi başvuru yapılmıyor canım eşin veya senin sigortan varsa ptt adınıza yatıyor süt parasını alacaktım derseniz yardımcı olurlar ama senin sigortan varsa o parada senin adına yatar senin yoksa eşinin sigortası varya eşinin adına yatar

Tüm sayfalar yüklendi.