Sorum var Kizlar doguma gidiyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Kizlar doguma gidiyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,110 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doguma gidiyorumm
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabah sezeryana alacaklar. Dua edin bana :( tansiyon yüksekliginden acil sezeryana alıyorlar 36+5 olcaz inşallah... Dualarınızı eksik etmeyin bizden bebisimi dağ saglim kucagima aliyimm.
Sag salim kucağına almayı nasip etsin rabbim🤲 bnde tansiyon yuksekligi nedeniyle acil sezeryana alındım 35 haftalikten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sabah sezeryana alacaklar. Dua edin bana :( tansiyon yüksekliginden acil sezeryana alıyorlar 36+5 olcaz inşallah... Dualarınızı eksik etmeyin bizden bebisimi dağ saglim kucagima aliyimm.
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah canım 🙏🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür ikimizde iyiyiz kizlar. Bebegimi saglikla kucagima aldim. Darisi sizlere inşallah:))
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün İnşaAllah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar